Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #kryptowaluty mam pytanie jak operujecie coinami? Staracie sie robic ruchy w ciagu dnia zeby wyjsc na plus czy raczej wolicie dlugoterminowe zyski? Czy to zalezy od rodzaju krypto np bitcoina oplacalo by sie trzymac dluzej a dogecoiny wymieniac w krotkich okresach czasu. Jesli sprzedajecie to wymieniacie na inna walute czy jak?
  • 8
@codesign: Zalezy od czasu. Ja preferuje szukanie pasywnych zyskow i trzymanie longow. Chwile bawilem sie w szity na poczatku, teraz to wskakiwanie w pompy i szybkie wyskakiwanie. Ciezko z czasem :/ imo daytradeing jest ciekawa opcja ale trzeba troche nad wykresami posiedziec.
@pussi_magnet kurdebele widze ze musze przestudiowac jakis slowniczek najpierw zeby porozmawiac. Ogolnie wydaje mi sie ze warto trzymac fundusze w btc a zarabiac na tych tanich krypto bo tam wiecej coinow wiekszy zysk chwilowy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@codesign: może dlatego, że żeby poruszać się po jakimś specjalistycznym świecie, warto znać jego język? Wyobrażasz sobie zatrudnić się jako murarz i nie wiedzieć co to murłata albo kielnia
@codesign jak jestes początkujący to nawet się nie bierz za daytrayding, trochę jestem w krypto i nie znam nikogo kto by długoterminowo na tym zarabiał (nie mówię, że się nie da). Hodl + realizacja zysków, jak urośnie