Wpis z mikrobloga

Siema,
Chcę otworzyć konto w XTB, jako że mają fajną prowizję 0%, natomiast mam kilka pytań
1. Czy ta promocja jest bezterminowa? Czytałem gdzies ze moga w kazdej chwili to wylaczyc.
2. Jak wygląda sprawa z wypłatą środków w USD? (z regulaminu wynika tylko 0,5%, a wpłacanie można sobie ogarnac z revoluta, nie przeplacajac za przewalutowanie w XTB)
No i w sumie moze polecaice jakies inne DM, które maja dosyc niski próg wejścia i fajne warunki.
Dzieki za odpowiedz.
#xtb #inwestowanie
  • 4
@nazkord:
1. Jest bezterminowa, ale nie gwarantowana więc mogą wyłączyć w każdej chwili, ale to wtedy możesz zmienić giełdę najwyżej. Nie dotyczy to niektórych CFD kontraktów.
2. Wpłacać możesz tylko w PLN i jak kupujesz akcje w innej walucie to cię przewalutowuje według obecnego kursu. Kurs jest zawsze napisany, wszystko jest ładnie przeliczane z obcej waluty na złotówki w czasie rzeczywistym.
@DomowyPaker: ale zawsze mogę sobie otworzyć konto w USD i wpłacać bezpośrednio z revoluta w USD. Chyba że otwieranie dodatkowych kont jest płatne, ale nigdzie się nie doczytałem tego w regulaminie.