Wpis z mikrobloga

@taktoto: Ja na początku robiłem online to miałem terminy na 25 maja i to na zadupiu totalnym od tego miejsca gdzie mieszkam (Lublin, 10km od miejsca, w którym mam przychodnie xdd). Ale potem zadzwoniłem do przychodni i od 8 startuje mój rocznik (96) i powiedzieli, żebym wbijał. Cieszę się, że Johnson, bo tylko jedna dawka : D.
@celtanonim Szczepienia luzik, dodzwonic się na Weteranów czy Langiewicza to dramat. POZ jeszcze jako tako, ale specjaliści... Jak zasilę statystyki tegorocznych zgonów, to naplujcie za mnie na organizatorów teleporad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moja teściowa 3 razy zmieniała sobie terminy, w końcu zaszczepili ją na Jaczewskiego bez problemu. Tydzień czekała.
@taktoto: No mi przez internetową rejestrację pokazywało na Zalewskiego (nad Zalewem xD), zadzwoniłem do swojej przychodni na moim pięknym osiedlu i się okazało, że można, dlatego rejestrację przez neta chyba odradzam, jeżeli ktoś chce w jak najszybszym terminie : ). A co do Ciebie - trzymam kciuki i powodzonka. Zasilaj tylko te fajne statystyki typu najlepszy mąż na świecie itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)