Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 837
@stefan_pmp: to jeden z tych mitycznych dobrych glinarzy: kazali mu łapać, to łapie. Ale nie chce być #!$%@? i prześladować ludzi za pierdoły, to łapie tak, aby nie złapać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@stefan_pmp: Niby tak, ale jak się pojeździ po zadupiach to można się zdziwić jakie prędkości osiągają różne passerati czy inne golfoloty mimo tego, że droga przypomina tor crossowy...
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: jestem na 100% pewien, że któryś z mieszkańców na mapie KMZB dzień w dzień spamował w tym miejscu "przekroczenie prędkości" i policjanci WRD muszą potem tam jeździć kilka dni, żeby to niepotiwerdzić, po czym ktoś znowu tam naklika i tak w koło macieju. Też jeździłem w takie miejsca, 5 prógów zwalniających na każde 100m jezdni, ale debil tam klikał dzień w dzień, więc musiałem tam stać i patrzeć jak każdy
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: To Grzędzice, prawda? Za każdym razem jak tam jadę to się zastanawiam czy zawieszenia nie zgubię, a od kiedy zamknęli przejazd to już totalnie wam współczuję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@WhyTryHarder: : to jeden z tych mitycznych dobrych glinarzy: kazali mu łapać, to łapie. Ale nie chce być #!$%@? i prześladować ludzi za pierdoły, to łapie tak, aby nie złapać.

Ja obstawiam, że to debil
  • Odpowiedz
Dziś policja widziała jak się męczę na 2-pasmówce gdzie bez sensu jest ustawione 50 i mnie wyprzedzili bym mógł jechać za nimi już szybciej :D
  • Odpowiedz
to jeden z tych mitycznych dobrych glinarzy: kazali mu łapać, to łapie. Ale nie chce być #!$%@? i prześladować ludzi za pierdoły, to łapie tak, aby nie złapać.


@WhyTryHarder:
prześladowanie ludzi za pierdoły
mandat za przekroczenie prędkości
wybierz jedno
  • Odpowiedz