Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Krzywa w pewnym przybliżeniu oddająca przemiany ludzkiej percepcji i zmiany w codziennym życiu spowodowane postępem cywilizacyjnym oraz rozwojem naukowo-technicznym w funkcji upływu wieków od czasów ( ͡ ͜ʖ ͡) hmmm...wynalezienia druku (ʘʘ). Oczywiście przed przesunięciem jej względem osi 0x ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#rozkminy #futurologia #technologia #technika #cywilizacja #cybernetyka #postep #postmodernizm #futurystyka
wygolony_libek-97 - Krzywa w pewnym przybliżeniu oddająca przemiany ludzkiej percepcj...

źródło: comment_1619987106VW7bwUJOQ26LcOXX6mwHGI.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sqlserver: a postęp jaki się dokonał w elektronice i komputeryzacji? Co prawda podwaliny pod niego położono w latach 60. i kiedy dopracowano tranzystory w latach 70. ale obecne możliwości miniaturyzacji prawie dobijają do rozmiarów pojedynczych elektronów.

A to samo z siebie pcha wiele innych dziedzin nauki i inżynierii do przodu, przekraczając kolejne granice precyzji, optymalizacji istniejących i wynajdywania nowych rozwiązań.

Społeczeństwo i relacje w życiu codziennym także się zmieniły od czasów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sqlserver: chodzi o coś w stylu mrocznych prognoz cyberpunka i "niskiego życia"? Choć jak dla mnie jakość jaką pamiętam z obsługi i funlcjonalności samsunga avilii a już następnych dotykowców klasy smartfon jest zauważalnie na + #!$%@?ąc od ich nachalności i wszechobecności
  • Odpowiedz
@wygolony_libek-97: chodzi o totalne #!$%@? relacji międzyludzkich.
Już jak byłem na studiach lata temu to najlepsze imprezy były kiedy prąd wyłączyli, bo poza tym to większość przy komputerach siedziała.
Jak gadałem z rodzicami o czasach studenckich to ich młodość była tak ze 100 razy lepsza niż moja, jak czytam na wykopie o tym co teraz się #!$%@? to moje czasy studenckie jeszcze przed tinderem były 10 razy lepsze niż to co
  • Odpowiedz