Wpis z mikrobloga

@miedzywymiarowy_szympans: pamiętam jak jakoś w latach 90 rodzice i wujostwo dyskutowali o tym, że to na faktach na podstawie prawdziwych akt z FBI xd oni się szybko pokapowali że ta otoczka to ściema, a my dzieciaki długo dyskutowaliśmy o nowych odcinkach jak o prawdziwych wydarzeniach xd

@Jason_Stafford do dziś mam ciary na plecach i uczucie jakby mnie ktos obserwował ;)
  • Odpowiedz
@miedzywymiarowy_szympans: Polecam sobie zrobić powtórkę z rozrywki. Archiwum X nadal się świetnie ogląda, do tego dodajmy kapitalne poczucie humoru (trzeci sezon póki co chyba w tym względzie najlepszy). Jak to w tasiemcach, są odcinki lepsze i gorsze, ale i tak warto. I ja stoję w opozycji do większości. Odcinki o ufo i spiskach są dla mnie najlepsze.
  • Odpowiedz
@miedzywymiarowy_szympans: Niestety nie wiem. Znalazłem odcinki na jakiejś stronie i katuję. Jestem w sezonie piątym i zrobiłem sobie przerwę. Ale jak się nudzisz i nie masz co oglądać, to polecam zacząć od nowa. Niewiele się serial zestarzał i aż nie wiesz ilu całkiem znanych aktorów z innych produkcji się przewinęło przez ten serial.
  • Odpowiedz