Wpis z mikrobloga

@robertx: A jeśli mój psiur jak go głaszcze to kładzie uszy to #!$%@? też coś nie tak czy o co chodzi? XD jak leży i go głaszcze to też ma położone, a nie cały czas w górę XD
@robertx: Zapytałeś kogoś co robi jak jest agresywny - to odpowiem o swoim bo podobnie sprawa wygląda jak u góry, mój jak widzi kota to ogon na maxa do góry i uszy podniesione :)
@robertx: No nigdy nie miał z kotami do czynienia, stąd problem. A pies mieszka na terenie zamkniętej posesji, sąsiad niedawno się z kotem wprowadził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GrafikaUltraHaDe: Dlatego jak kupowałem psa to mi babka z hodowli powiedziała jeszcze przed jego zakupem bym kupił i przeczytał książki z listy o sygnałach uspokajających.

@spie_z_tata: Nie rozumiesz różnicy pomiędzy sygnałami a tolerancją na pewne zachowania. Pies może dawać Ci sygnały że czegoś nie lubi ale nic z tym nie zrobić a inny przy takich samych sygnałach ugryzie. Sygnały mówią, że czegoś pies nie lubi, boi się itp. co nie
bardzo dynamiczne lizanie w nerwach


@Imbeer u mnie co prawda była mała suczka, ale zawsze jak ją gdzieś tam wkurzyłem mocno, to nawet jak chapnęła zębami to nigdy nie ugryzła, nie zacisnęła zębów, takie to tylko pokazywanie było, że może to zrobić :p

Psy są przeurocze, no ale swoje, a nie obce
Takie "wygłupy" z nieoswojonym psem z ulicy (a zwłaszcza z ciężkim psem) to głupota maksymalna


@rales @Imbeer: To nie był nieoswojony pies z ulicy, wbrew temu co jest napisane na obrazku. To był pies przyjaciela tej dziewczyny, którego ona znała i obejmowała w ten sposób wiele razy. Tym razem jednak pies był po jakimś zabiegu (czy może przed, w każdym razie cierpiał), a ona ścisnęła go z mocno. Po powrocie ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robertx: przez płot szczęka, a jak ktoś wejdzie to wieczna zabawa- jeszcze nikt nie wszedł bez pozwolenia, bo wielkość psa robi robotę. Jest przez domowników zdominowany (zna hierarchię), nie, nie był nigdy bity, ani nikt się na nim nie wyzywał xD.