Wpis z mikrobloga

@janekUFC: tyle że jiri to taki adesanya, który dodatkowo umie #!$%@?ć równie mocno jak jano, jak dojdzie do takiej walki to chce to widziec na zywo, byłaby to zajebista sprawa dla polskich i czeskich fanów
@janekUFC: wydaje mi sie ze jano zdecydowanie ma sie czego bać bo jiri jest strasznie niewygodny z takim stylem walki, ale z drugiej strony blachowicz ma calkiem mocne zapasy no i legendary polish power wiec z takimi opuszczonymi rękami mógłby usadzić pepika, ale najpierw niech upora sie z gloverem, potem można zaczac snuć dywagacje
@janekUFC: Tak samo mówią o Prochazce XD Co każdą walkę jest ta sama gadka.

'hurr durr Porchazka gardy nie czyma, to go znokałtujom łatwo i tyle z tego bedzie' - I za każdym #!$%@? razem Prochazka przyjmuje cepy na łeb i sam kończy nokautem.
@RzutKamieniem: skąd niby wziąłeś te komentarze? Wręcz przeciwnie jest jak piszesz, każdy zachwyca się jego stylem, a zarówno z Reyesem jak i w wielu poprzednich walkach był stawiany jako faworyt.
Ja po prostu nie rozumiem zachwytów nad nim. Szalony, daje kolorytu kategorii ale dla Janka rywal stylistycznie bardzo dobry.
@RzutKamieniem: oj, ja czegoś takiego zbytnio nie widziałem. Ale mniejsza o to, po prostu nie ma co porównywać podejścia ludzi do Janka, a Prochazki. Bo Janek faworytem w walce ostatnio był bodajże w walce Souza. Prochazka jest faworytem cały czas. A teraz ludzie pod niego trzepią zachwycając się, nie widziąc ile dziur jest w jego stylu. Zestawiając ich style, Janek go robi na miękko.
Ale zobaczymy jak dojdzie do walki.