Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem brzydka dziewczyna i niezgrabna :(

Musze to z siebie wyrzucic. Pytaja tu na wykopie dlaczego dziewczyny są takie płytkie i tak dużo czasu poświęcają na dbanie o wygląd i dlaczego dziewczyny nie jeżdzą po sobie wzajemnie po wyglądzie jak faceci. Po prostu dziewczyny wiedzą, że jeśli nie mają urody to nie mają szans, bo uroda dziewczyny jest najważniejsza dla faceta. Dziewczyna wie, że najgorsze co można o niej powiedzieć to to, że jest brzydka. Nie głupia, nie dziwna, nie pusta. Brzydka.
Możesz być zabawna, inteligentna, odważna, zaradna, samodzielna, mieć pieniądze i być dobrym człowiekiem, ale nie będzie miało to znaczenia, jeśli nie będziesz ładna. Niezbyt atrakcyjny facet może nadrobić zaradnością, poczuciem humoru, hajsem, siłą, odpowiedzialnością i wieloma rzeczami, bo dziewczyny na wiele różnych rzeczy zwracają uwagę.
Brzydka dziewczyna niczym nie nadrobi. W najlepszym razie jest przezroczyta, najczęściej się z niej śmieją już od dzieciństwa i nosi w sobie to poczucie własnej brzydoty przez życie. Faceci odwracają wzrok, nie proszą do tańca, nie zagadują na ulicy, nie proszą o numer telefonu.

#takaprawda #zalesie #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #608c3fac5a0849000ad36335
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 100
@AnonimoweMirkoWyznania: bo rzecz w tym że jak masz 16-24 lata to wystarczy byś nie #!$%@?ła i nie była po wypadku czy z genetycznym schorzeniem by być 6/10. A jak do tego weźmiesz popatrzysz krytycznie na ubrania, biżuterię, buty i kosmetyki i zostawisz tylko to co sprawia że wyglądasz lepiej niż nago to na pewno 6-7/10.

Byłem w liceum, byłem na studiach i w tym wieku nie ma odpychających dziewczyn chyba że
Adam: Jestem całkiem spoko z twarzy, inteligentny, z poczuciem humoru, opiekuńczy. 170 cm wzrostu 35 lat prawiczek bez żadnych związków i przyjaciół nigdy. PS nie ma stypendium na politechnikę "dziewuchy na politechnikę", nie mam punktów przy naborze dofinansowania firmy, nie mam refundacji terapii DDA z treningiem kobiecości czy autyzmu, nie mogę nawet w soboty chodzić do sauny w dni tylko dla kobiet. I nie mam prawa się żalić poza tagiem #
Adam: Jeszcze jedno - na razie wygrywałem na loterii komplementując kobiety w pracy i nie będąc oskarżany o molestowanie seksualne. Bo w zależności czy postępowa samica ma sucho czy mokro, albo pochwalenie fryzury ją ucieszy i wywoła pożądanie, albo sprawi, że zniszczy ci życie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
M.: Jak sama siebie nie zaakceptujesz i nie polubisz to ciebie też nikt nie polubi. Takie #!$%@? głupot że wygląd jest najważniejszy. Ciekawe z moich koleżanek że szkoły 4 dziewczyny były brzydkie, ale tylko 1 jest samotna obecnie i to chyba dlatego, że ma charakter wrednej zołzy z wyrazem twarzy bez kija nie podchodź. Jak id dziewczyny bije pozytywną energią, nie wstydzi się siebie i nie ukrywa w piwnicy to nie
@Monke: to co napisałaś, to kretyństwo w czystej postaci.

Mężczyźni uwielbiają inteligentne, odważne, zaradne i samodzielne kobiety. A ten mit, że się ich "boją" pochodzi od kobiet które albo mają błędne przekonanie, że takie są, albo faktycznie za takie mogą uchodzić, ale mają paskudny charakter i pogardliwy stosunek do świata i chore ego (objaw znany jako bycie "głupią #!$%@?ą").
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@psposki: Dlatego określa siebie jako masywna, z brzuchem i zwala na genetykę.
Promil tego typu osób ma realny problem a reszta po prostu tłumaczy swoje przyzwyczajenie do #!$%@? kcal ponad swój limit.
@Bover: Czy chciałbyś żeby twoja partnerka zarabiała lepiej od ciebie? Jeśli tak, to czy istnieje granica przy której różnica w dochodach stanie się dla ciebie niekomfortowa? Przykładowo jak zarabia 10% więcej od ciebie to jest ok, a jak 70% więcej to już nie.

A co do samodzielności -wielu mężczyzn ma potrzebę bycia bohaterem w domu, imponowania itp. i dlatego wybierają kobiety które są niesamodzielne bo przy nich można zostać bohaterem naprawiając
To są powody dla których samodzielne, inteligentne, zaradne i dobrze zarabiające kobiety są nazywane "głupimi #!$%@?",


@Monke: OK, jesteś po prostu jedną z nich i wylewasz swoje frustracje. Popracuj nad sobą i swoim zachowaniem wobec ludzi. Nieste, już samo czytanie twoich wypowiedzi w internecie wywołuje odrazę.
@Bover: Proszę odpowiedz mi na te pytania:

Czy chciałbyś żeby twoja partnerka zarabiała lepiej od ciebie? Jeśli tak, to czy istnieje granica przy której różnica w dochodach stanie się dla ciebie niekomfortowa? Przykładowo jak zarabia 10% więcej od ciebie to jest ok, a jak 70% więcej to już nie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Dziewczyno, no bzdury opowiadasz. Masz niskie poczucie własnej wartości i tutaj leży problem. Sama nie jestem wybitną pięknością, no brzydka też nie jestem, ale posłuchaj tego. Byłam kiedyś śmiesznym, zakompleksionym grubaskiem i nie narzekałam na powodzenie u mężczyzn. Sama do tej pory im się dziwię :P i nawet nie byli to brzydale, ale fajni, dobrze wyglądający, zadbani mężczyźni. mam kompleksy, co mogłam, to naprawiłam, a z resztą sobie żyję w