Wpis z mikrobloga

Moje miasto takie piękne xD
Nie wiem, czy widzieliście FILM Aiagi o najwyższych wieżowcach mieszkalnych w Polsce. Jest tam mowa m.in. o Olszynki Park z #rzeszow, wszystko ładnie wytłumaczone, żadnego hejtu itd. I kto się jako jedyny zesrał o ten filmik? Oczywiście Apklan z Rzeszowa, żądając usunięcia filmiku w jeden dzień xDddd

Pamiętajcie, o deweloperach mówimy tylko dobrze albo wcale xD

#budownictwo #deweloperka
b.....g - Moje miasto takie piękne xD
Nie wiem, czy widzieliście FILM Aiagi o najwyż...

źródło: comment_16197554142ijUX9LkrPYciXOlQ20MtA.jpg

Pobierz
  • 64
@buking: Niestety, spodziewam się jednak, ze deweloper ma dobrych prawników i na drodze ugody wymusza usunięcie filmu albo przynajmniej wycięcie fragmentu o ich inwestycji. Pewnie znajda coś w filmie co może naruszać ich dobre imię - już na początku gość wyraża swoją opinie np co do wysokości budynku. Wiem, ze wszystko ładnie dalej wyjaśnia i na pewno nie ma tutaj żadnego szkalowania ale pewnie rzeczowa analiza i wytkniecie kilku mankamentów może
@Barteqmasi: Dorzucę swoje trzy grosze. Ja wiem, że kwestiami środowiskowymi mało kto się przejmuje, ale dolina Wisłoka jednym z najważniejszych dróg przemieszczania się mas powietrza. Rzeszów przez to, że otoczony jest wzgórzami jest zagrożony smogiem dużo bardziej niż inne miasta. Zabudowywanie takiego ważnego korytarza powietrznego (zarówno z jednej strony Wisłoka jak i z drugiej) jest bardzo krótkowzroczne.
Dodatkowo dolina Wisłoka jest bardzo ważnym korytarzem migracyjnym dla dziesiątek tysięcy ptaków. Nocą taki
aaadam91 - @Barteqmasi: Dorzucę swoje trzy grosze. Ja wiem, że kwestiami środowiskowy...

źródło: comment_16197676067UEARjJ8WZqltGjlQoVCbP.jpg

Pobierz