Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje pomocy,

od roku nie mieszkam w Polsce, na ostatnim mieszkaniu, w ktorym mieszkalem w Polsce zostaly moje uslugi UPC i tak sobie je oplacalem, bo chcialem to dociagnac do konca umowy i zapomniec.

Zostaly mi dwa miesiace, bo umowa konczy sie w lipcu, ale dostalem kilka dni temu wiadomosc od wlasciciela, ze ich corka chce sie tam wprowadzic, ze swoim Internetem, wiec musze cos wykombinowac, bo nie moga byc dwie umowy pod jednym adresem.

Za zerwanie umowy zaplacilbym teraz kare 1100 zlotych, a nie mam niestety rodziny ani znajomych w miejscowosciach obslugiwanych przez UPC, zeby przepisac to na ich adres. Wlasciciel jest dokladnie w takiej samej sytuacji, wiec doskonale go rozumiem.

Czy ktos dysponuje jakims adresem, na ktory moglbym przepisac te uslugi do 1 lipca? Umowa zostalaby na moje dane. Chyba, ze ktos potrzebuje akurat telewizji i Internetu to mozemy zrobic cesje, ale mam dosc wysoki pakiet - 150 ziko.

#trojmiasto #zalesie #wykopefekt #pomocy
  • 7
@pyrulson: Jesteś pewien, że nie mogą być dwie umowy pod jednym adresem? Ostatnio zakładałem internet w UPC właśnie i była taka opcja.
A ostatecznie to i tak załatwiliśmy to przez warunkowe anulowanie umowy (bo obecny płatnik znajduje się za granicą) i napisanie nowej na mnie.
@Ufoloroid: hm, wlasciciel mowil o tym tak jakby nie bylo i faktycznie, jak tlumaczylem wczoraj sprawe mezczyznie z infolinii to tez mnie nie poprawil, wiec cos jest na rzeczy.

wiesz czy obecny platnik byl obciazony jakas kara? niby to nie sa duze pieniadze, ale ostatnio co miesiac wyskakuje mi cos podobnego i jestem juz zirytowany.
@pyrulson to niech ta kobita płaci ci przez 2 mce do końca umowy, tyle ile by płaciła za swój pakiet, resztę ty dołóż. Jak skończy się Twoja umowa, to zrezygnuj, a ona niech sobie założy na siebie nową umowę.
To tylko 2 mce
@pyrulson: zrob cesje umowy. kiedys tak sie ugadalem z dziewczyna jedna, ktora chciala zrezygnowac z uslug upc, ze wezme na siebie jej umowe (u niej zupelnie inny adres itd), ona mi zwroci koszt 3miesiecy. Kazdy zadowolony wyszedl ( ͡° ͜ʖ ͡°)