Wpis z mikrobloga

Wierzycie w mityczne "kliknięcie" czy też "chemię" już na pierwszym spotkaniu? Kiedyś wydaje mi się że coś takiego przeżyłem. Czy możliwym jest ze nawet jeżeli nie zaiskrzy przy pierwszym spotkaniu to to coś pojawi się przy kolejnych? Możliwe jest doświadczenie tego "kliku" kilka razy?
#zwiazki #randki #tinder
  • 18
Wierzycie w mityczne "kliknięcie" czy też "chemię" już na pierwszym spotkaniu?


@addek2: Tak, ja tak miałem. Jesteśmy już po ślubie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy możliwym jest ze nawet jeżeli nie zaiskrzy przy pierwszym spotkaniu to to coś pojawi się przy kolejnych?


@addek2: Tak. To też przerabiałem, jeszcze przed poznaniem Żony. Co ciekawe teoretycznie takie "zaiskrzenie" z opóźnionym zapłonem powinno być bardziej rozsądne (bo już trochę
@addek2 Może nie na zasadzie 'to ten jedyny i na całe życie, wiem to tu i teraz', ale ja bardzo szybko wiem, czy mam z kimś ten wspólny język czy nie. Jak nie, to chyba mi się jeszcze nie zdarzyło, żebym się zauroczyła po dłuższym czasie, takie coś po prostu pozostanie na etapie koleżeństwa.
Wierzycie w mityczne "kliknięcie" czy też "chemię" już na pierwszym spotkaniu?


@addek2: To jest możliwe, ale wydaje mi się, że tylko wtedy, gdy jesteś bardzo atrakcyjny,

Czy możliwym jest ze nawet jeżeli nie zaiskrzy przy pierwszym spotkaniu to to coś pojawi się przy kolejnych?


@addek2: Oczywiście. Większość lasek może przebierać wśród facetów jak menel w śmieciach. Dlatego moim zdaniem na pierwszej randce laska jest gotowa odpalić chłopaka z byle powodu