Wpis z mikrobloga

Jakie znaczenie w przypadku radia samochodowego z androidem ma wielkosc RAM oraz pamieci czy warto dolozyc i kupic 8 lub 4GB zamiast 2 ?
Nigdy nie mialem doczynienia z takimi radiamy, wiem ze lepsze parametry to szybsze dzialanie, ale nie wiem jakie parametry są optymalne do sprawnego dzialania takiego radia

#samochody #motoryzacja
  • 8
  • Odpowiedz
@TrocheSmieszne: Chciałbym wyswietlacz zeby moc do niego podpiac kamere cofania i janosika
@piotreeek: No wlasnie mam 8 gb w mi9 przyznaje .... kombajn nic go nie rusza, ale mam tez Samsunga a10 i nie czuje zeby ten telefon mial jakies problemy z plynnoscia do momentu gdy nie zainstaluje na nim tylu rzeczy co na mi9, dlatego nie wiem czy w radiu będę potrzebował 4
  • Odpowiedz
@antagonista1111: Też jestem ciekaw czy 2 GB na Google Maps i Sportify/Yanosika wystarczy - czy trzeba się szarpać z 4 GB Ramu w Radiu - celem unowocześnienia swojego gruza.

Zależy ile zamierzasz tym samochodem jeszcze jeździć - też ważne pytanie IMO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gustlik mam 2GB ram w radiu Eonon do E46 i nie polecam, niby to działa ale jak krew z nosa i się czasami potrafi wywalić apka gmaps. Spotify też działa powoli i włącza się powoli. Myślę że 4GB jest optymalnie. I możliwe że to też kwestia procesora

@antagonista1111
  • Odpowiedz
@kajoj93: Dzięki za odpowiedź. A jak wygląda obsługa takiego radia na mrozie? Wszystko się klika i czy nie spadła jakość dźwięku na głośnikach po zmianie tego radia?
  • Odpowiedz
@Gustlik: z obsługa nie miałem żadnego problemu w zimie, wszystko działa normalnie. Odpala się szybko(ale apki juz nie tak szybko), może brakuje trochę fizycznych przycisków, ale działa mi sterowanie z kierownicy wiec nie narzekam. Jakość dźwięku u mnie na plus względem fabrycznego radia :)

To dokładnie kupiłem(tylko na jakiejś promce za 2/3 obecnej ceny) - https://www.eonon.com/Android-Car-GPS/Vehicle-Specific-GPS/Eonon-BMW-E46-1999-2004-Android-9-0-In-Dash-Car-Head-Unit-with-9-Inch-Full-Touchscreen-Quad-Core-Support-Bluetooth-5-0.html

Jakbym miał kupować drugi raz to bym brał cos w ten deseń, z przyciskami i
  • Odpowiedz