Wpis z mikrobloga

@Niski_Manlet Straszne. Nie wiem jakie są ogólnokrajowe statystyki i pewnie nikt nigdy nie przeprowadził takich badań ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że oczywiście zdarzają się inne dziewczyny, które od młodości poszukują stabilnego związku ale zdecydowana większość ciągnie w stronę "bedbojów" i zgodnie z memami musi się porządnie wyszaleć zanim się zwiąże ze zwyczajnym spokojnym mirkiem, który szuka szarej myszki (oczywiście nie mówię tu o przegrywie tylko jakimś introwertycznym programiście).
zgodnie z memami musi się porządnie wyszaleć zanim się zwiąże ze zwyczajnym spokojnym mirkiem, który szuka szarej myszki (oczywiście nie mówię tu o przegrywie tylko jakimś introwertycznym programiście).


@Trybun_Plebejski: I powiem szczerze ja bym łyknął tego pilla, mógłbym wziąć taką laskę ALE

https://swiadomosc-zwiazkow.pl/kobieta-porzucona-przez-samca-alfa-kobieta-zniszczona/

Wystarczy kłótnia, nuda w związku, jakieś problemy i już wraca myślami do swoich "dobrych" czasów. A to do zdrady czy rozwodu mały krok.

Dlatego ten model się nie
@Trybun_Plebejski: Gdyby to jeszcze było tak, że faktycznie doceni tego spokojnego mirka i by żyli długo i szczęśliwie. Ale no niestety często jest tak, że się wiąże wcale go nie kochając, tylko przez presje znajomych czy rodziny, albo dlatego, że samemu się trudniej utrzymać. To jest dopiero smutne. Myślisz, że złapałeś życie za rogi, bo w końcu znalazłeś tę jedyną, ale w sumie seksu nie ma, bo jej nie kręcisz, ona
Myślisz, że złapałeś życie za rogi, bo w końcu znalazłeś tę jedyną, ale w sumie seksu nie ma, bo jej nie kręcisz, ona cię zdradzi z sąsiadem, ty pójdziesz na rokse. Nie ma uczucia, bo ona weszła w związek tylko z rozsądku. I tak sobie żyjecie niby razem, ale jednak osobno


@abuk220: Jep a później masz takiego incela albo przegrywa który widzi takich ludzi razem i projektuje jacy to oni szczęśliwi
@x134xvb: No wiadomo, że człowiek się uczy z doświadczenia, ale normalni sic! ludzie którzy byli w pierwszym związku jeszcze w czasach szkolnych, to już pewnie zobaczyli, że życie miłosne nie jest takie kolorowe, ale taki przegryw może mieć pierwszy związek mając lat 30 i wtedy on się zachowuje jak ten chłopak normik w gimnazjum. On nie wie jak to może być, więc przeżywa tę niewinną młodzieńczą miłość i to kończy się