Wpis z mikrobloga

24 lata w przegrywie i dupa, mam dziewczynę #rozowypasek który albo mnie kocha, albo udaje, ciągle chce ze mną rozmawiać, przebywać, komplementuje mój wygląd, całuje się ze mną a nawet jest chętna na #segzy chce bym jej wysyłał zdjęcia swojej twarzy, bo uważa, że jestem przystojny.

Jednak ja nie potrafię jej uwierzyć, 24 lata bycia #przegryw , piwnica, nienawiść do #chad i #rozowepaski kobiety mnie opluwały a społeczeństwo gnoiło. Fakt schudłem ponad 70 kilo i wyglądam inaczej, ale dalej... nie potrafię jej zaufać.

Kiedyś w żarcie powiedziałem "Że może przez różnice charakteru zerwiemy" to wpadła w historię, że naprawdę chcę zerwać i zaczęła płakać. Wydaje się, że mnie nie oszukuje, nie jestem bogaty, pracuje na magazynie i mam stare auto, więc nie jest ze mną dla kasy. Jednak nie jestem w stanie jej uwierzyć. Co radzicie?

#blackpill #p0lka
SmutnyBlack1235325235 - 24 lata w przegrywie i dupa, mam dziewczynę #rozowypasek któr...

źródło: comment_1619331437xu7KpfnV75indFxoFNNjyR.jpg

Pobierz
  • 36
@SmutnyBlack1235325235: Przypomniało mi się coś xd Jak leżałem z byłą to też mówiła mi „ale przystojny jesteś, naprawdę”.. potem trochę było sprzeczek, rozeszliśmy się, za jakiś czas postanowiłem napisać do niej a ona jakby mnie nie znała, olewała, zapytałem czemu tak pisze, przecież mówiła, że jestem przystojny i fajny itp a ona „weź, mówiłam tak bo byliśmy razem” .. a teraz się przeprowadza do większego miasta bo tutaj nie ma rozrywki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SmutnyBlack1235325235: Nie zaczynaj nawet z blackpillem ani redpillem. Po prostu obserwuj jej zachowanie. Jeśli będziesz się umniejszał przed laską to na tym stracisz i w końcu sama zacznie myśleć "no są bogatsi, przystojniejsi"
Edit. Bądź czujny ale zachowaj to dla siebie, a poza tym godspeed