Wpis z mikrobloga

jakiś konkretny model uchwytu na telefon warto kupić? Motur już mam, prawko w trakcie, no ale tak stwierdziłem że autem zawsze jadę na GPS więc tutaj to będzie również potrzebne. Modeli uchwytów setki, jest jakiś wyróżniający się w rozsądnych pieniądzach?
#motocykle
  • 22
@YEPs: Konkretnego modelu niestety nie polecę, gdyż sam szukam czegoś sensownego ale podzielę się dobrą radą - zależy też jaki masz telefon. W przypadku iphone’a byłbym ostrożny z uchwytami, które nie posiadają zabezpieczenia anty-wibracyjnego gdyż w mgnieniu oka możesz sobie popsuć aparat w telefonie ;) Na ifixit jest cały wątek temu poświęcony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@YEPs: @HetmanPolnyKoronny: mam to co hetman, używałem z xiaomi mi8 bylo ok. Teraz mam redmi note 9pro i nie wiem czy bedzie spoko bo mam czytnik w przycisku blokady a przycisk ten jest niżej od pozostałych (równo z obudowa). Nie wiem czy nie bedzie klikalo nim podczas jazdy
@0_I_0: jak dobrze będziesz celował przy wkładaniu to nie powinno. Mi się nie przesuwa w uchwycie (mimo sporych przeciążeń ( ͡ ͜ʖ ͡) ), a muszę celować pomiędzy włącznik i głośność, ale ja mam telefon jeszcze w etui ochronnym, tego raczej uchwyt trzyma się lepiej.

to będzie coś takiego/podobnego?


@YEPs: wygląda bardzo podobnie do nowszych Leoshi, mój ma już parę lat, choć w tej aukcji
nie wiem jaką różnicę widzisz, który jest nowszym modelem?


@YEPs: starszy okrągły, nowszy sześciokątny. Czy zmienili coś poza designem, to nie sądzę. Ja musiałem sobie dokupić jeszcze mocowanie w główkę ramy, bo nie było w zestawie, a wtedy sprzedawał tylko Ram i kosztowało więcej niż cały uchwyt, do tej pory pamiętam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dobrze wiedzieć, że Twój ma kilka lat, przynajmniej wiadomo że nie jest
a to śmiesznie, ma takie same zegary jak z750, tylko u mnie są czerwone


@PodniebnyMurzyn: w sumie nic dziwnego, że stosowali w innych modelach.
IMO całkiem spoko, nie wiem czemu ludzie narzekają na nieczytelność obrotomierza, mnie bardziej #!$%@?ą niektóre głupie decyzje (np z kontrolką rezerwy pojawia się napis FUEL zamiast przebiegu - chce przebieg, do paliwa mam kontrolkę), czy że są ubogie (brak dedykowanej godziny, jedna kontrolka kierunkowskazów).