Wpis z mikrobloga

@HrabiaWronski: no faktycznie, później zerknąłem, że tam raptem 3 foty.
Ciekawe o co dokładniej chodzi. Kłopoty kłopotami, to nie powód, żeby usuwać kupę materiałów, które były dobre.
Żałuję teraz, że nie pobrałem niektórych, bo czasem lubiłem wrócić do niektórych zagadnień ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#!$%@? niby wszystko w internecie nie znika, a tu #!$%@?...
@HrabiaWronski: ale to się jedno z drugim nie gryzie. Psychoterapeuci są zafiksowani na kasę, bo dojscie do tego zawodu to masa czasu, nauki i kupę siana ale jak już dopniesz swego to możesz ładnie się obłowić.
Mi to nie przeszkadzało lansowanie się żółtym bmw. Myślę, że nawet to celowo robił, żeby dać pstryczka w nos komuchom socjalistom, a ludziom którzy chcą od życia coś wyrwać - kopa na rozpęd i motywację,
@non-serviam: Mam tendencje do sceptycyzmu i lubię podważać stawiane tezy i tak też mi się zdarzyło na jego ig i grupie. Nie napisałem nic ekstremistycznego, jakieś kilka zdań dlaczego uważam, że w danym temacie może się mylić. Odpisał mi, jakiś badziewnym tekstem w stylu „nie zawsze to tak wygląda”, a po 3 min wlepił bana xD Mój współlokator pracuje z psychologami i wyjaśnił mi, że każdy psycholog jest pod opieką „wyższego”
źródło: comment_1619362875IZIFqIHxB3w6VN8uvsMQi7.jpg
@Ignac96: a to ciekawa historia. Ja się nie angażuje raczej w te internetowe dyskusje więc nie miałem z nim żadnego kontaktu ale jestem w stanie uwierzyć, że tak to wyglądało.

Co do tego psychologa, psychologa to się nazywa dokładniej superwizja i nie do końca o to chodzi co ci kolega powiedział. Tam chodzi o to, że masz nadzorcę nad sobą, żeby nie pobłądzić za bardzo albo żeby nie zacząć nadużywać swojej
@non-serviam: Gdyby nie wszedł ze mną w dyskusje to uznałbym, że mnie olał i spoko, ale typ mnie zbanował. Tak tylko medycyna to nauka empiryczna i w niej jesteś w stanie wysunąć jakieś aksjomaty. W filozofii jeżeli np założysz, że jesteś pesymistą to musisz również zastosować pesymizm do własnego pesymizmu, a psychologia tworzy systemy które sprawdzą się tylko do pewnego stopnia szczegółowości i nie wyklucza własnych „teorii”, po czasie okazuje się,
@non-serviam: nie usunął filmów - są one dostępne dla wspierających kanał, tłumaczył to na jednym z filmów. Wg mnie koleś ostatnio odleciał i chyba za bardzo mu się spodobało komplementowanie grażyn na jego IG