Wpis z mikrobloga

@Zaiker: obecna meta jak dla mnie jest bardzo przyjemna, a Rogal to mocny deck, ale zdecydowanie jeden z najtrudniejszych w obecnej mecie, przez to też ma niskie winratio
@Zaiker: wygląda solidnie, tylko nie wiem czy ja bym nie dał Guardian Augmerchant lub Penflingera za prepa, bo ten jeden dmg w stół się przydaje do aktywacji ośmiornicy. No i jeżeli będziesz spotykał dużo magów i token druidów to warto dodać dwie Cult Neophyte, np zamiast prepa i któregoś sekrertu
@Pucha12: A jeszcze wybacz, że odkopie ale nie chce nowego wątku zakładać.
W obecnej mecie na niższych rangach lepiej radzi sobie ten Rogue czy Non Minion Mage? I w razie nerfów Paladyna i Huntera (czyli zwolnienie mety) który radziłby sobie lepiej?
@Zaiker: zdecydowanie non minion mage, gry są raczej szybsze i ilość burstu jakie daje ten deck wystarczy by pokonać prawie każdego. Ja preferuję wersję z c'thunem zamiast lunacy.
Muligan też jest banalny, bo za wszelką cenę szukasz incanter flow i ewentualnie dobór lub font of power.
Ja mam taką listę : AAECAY0WBOveA7/gA/6eBOifBA3BuAOMuQOBvwPgzAPHzgPNzgOU0QP30QP73QPQ7APR7AP8ngT9ngQA
Ewentualnie jak nie masz lunacy, ani C'thuna i nie chcesz na to wydawać pyłu to możesz dać drugi ring