Wpis z mikrobloga

Witam, planuje przesiadkę z moje/go samsunga A70 na jakiegoś Xiaomi albo Realme. Mam na oku Redmi Note 10 Pro 8/128, Realme 8 Pro 8/128 albo POCO X3 Pro 8/256. Ktoś ma jakieś ciekawe opinie o tych telefonach? Z tego co widziałem, jedne z lepszych opinii ma redmi 10, jednak dopiero co pokazują się w Polsce wersje 8/128. Jak wypadają ich aparaty? Widziałem na kimovil, że niby X3 Pro ma dwukrotnie większy wynik w antutu, ale martwi mnie IPS w miejscu amoled, co pewnie się przełoży na gorszą baterię. Myślałem również nad Poco F3, ale widziałem że są problemy z ekranem i do tego nie najlepszy aparat i co najgorsze brak slotu na SD. Dlatego potrzebuję od was Mireczki opinii na temat tych telefonów.
#xiaomi #realme #pocophone #telefony
  • 6
@Matpiotr: eh zapomniałem dodać o realme, że jak widziałem to ma odrobinę słabszy procesor niż X3/Redmi note 10, ale tak to prawie identyczny. Jednak nie widziałem sensownych opinii na jego temat
@Isder: Zobacz Galaxy A52 https://www.pepper.pl/promocje/samsung-galaxy-a52-4g-6128-gb-a525f-385041

Ma trochę lepszy aparat od podanych z optyczną stabilizacją, ekran też niezły, bo amoled 90Hz. Za to wydajnościowo nie jest to poziom POCO F3, tylko prawie taki sam, jak w Redmi Note 10 Pro i Realme 8 Pro

eh zapomniałem dodać o realme, że jak widziałem to ma odrobinę słabszy procesor niż Redmi note 10


Tak naprawdę te procesory różni tylko to, że ten z Redmi