Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie młode neuropki, zanim zaśmiejecie się z jakiegoś mema/obrazka w internecie, należy dokładnie sprawdzić jakie są poglądy polityczne autora. Jeśli autor obrazka nie daj Boże jest prawakiem/faszystą to wtedy nie wolno się śmiać, bo sami zmienicie się w faszystów. Dokładnie tak to działa, nie zmyślam

#stonetoss #neuropa #konfederacja #libertarianizm #bekazlewactwa #bekazpodludzi
A.....g - Pamiętajcie młode neuropki, zanim zaśmiejecie się z jakiegoś mema/obrazka w...

źródło: comment_1619080459TDJrNmATa45rLKXeK7F0d6.jpg

Pobierz
  • 50
@niochland:

Postowanie "Das Kapital" czy innego Manifestu Komunistycznego Marksa, żeby sobie ludzie przeczytali i sami ocenili treść złe, propagowanie komunizmu, zakop


Jeśli ktoś wstawi Manifest Komunistyczny to oczywiście zakopię, natomiast gdy ktoś wrzuci śmieszny obrazek autorstwa Karola Marxa to chętnie wykopię/zaplusuję bez względu na poglądy polityczne autora. Myślę, że zrozumiałeś na czym polega różnica.
@Austriacki_artysta_i_ekolog:

Jeśli ktoś wstawi Manifest Komunistyczny to oczywiście zakopię, natomiast gdy ktoś wrzuci śmieszny obrazek autorstwa Karola Marxa to chętnie wykopię/zaplusuję bez względu na poglądy polityczne autora. Myślę, że zrozumiałeś na czym polega różnica.


Nie widzę, żeby ktoś tu coś zakopywał. Jest tylko zwrócenie uwagi na poglądy autora "dzieła".

Myślę, że zrozumiałeś na czym polega różnica.
Jeśli ktoś wstawi Manifest Komunistyczny to oczywiście zakopię, natomiast gdy ktoś wrzuci śmieszny obrazek autorstwa Karola Marxa to chętnie wykopię/zaplusuję bez względu na poglądy polityczne autora. Myślę, że zrozumiałeś na czym polega różnica.


@Austriacki_artysta_i_ekolog: Manifest Komunistyczny w formie "śmiesznego" obrazka też byś wykopał bez względu na poglądy polityczne autora? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Austriacki_artysta_i_ekolog:

Pamiętajcie młode neuropki, zanim zaśmiejecie się z jakiegoś mema/obrazka w internecie, należy dokładnie sprawdzić jakie są poglądy polityczne autora. Jeśli autor obrazka nie daj Boże jest prawakiem/faszystą to wtedy nie wolno się śmiać, bo sami zmienicie się w faszystów. Dokładnie tak to działa, nie zmyślam


Autora przerosło logiczne rozumowanie?

Gdzie w komentarzu piszę, że ktoś się w kogoś zmienia, albo że się nie można śmiać? Przecież tu chodzi o to