Wpis z mikrobloga

@mleko23: ja jebix, wasi rodzice #!$%@? wtedy browary że jeszcze nie spaliście o tej porze?xD Ja zakończenie CN i przejście na TCM widziałem może ze dwa razy w życiu, a to już któryś mem na ten temat jakby to był jeden z największych problemów dzieciństwa xD
  • Odpowiedz
@Plp_: 21 to tak późna pora, by przyrównywać to do patologii? XD Zasmucę Cię, największą patologią, która zapewne teraz w samotności wali browary, jesteś tutaj Ty. Musisz mieć od zarąbania kompleksów, żeby walnąć tak debilny komentarz ¯\_(ツ)_/¯ Co więcej, tylko malutkie dzieci są tzw ''rannymi ptaszkami'', potem w wieku dojrzewania zegar biologiczny się zmienia na nocny tzw ''sowy'' i dopiero po okresie dojrzewania normuje się do tego zapisanego w genach. I
  • Odpowiedz
@Plp_: Wystarczy nie być #!$%@? biedactwem i mieć TV w pokoju xD ale co ty możesz o tym wiedzieć jak wszyscy razem spaliście w dużym pokoju na wersalce XD
  • Odpowiedz
@mleko23 tylko ze ci co mieli CN na kablówce to chyba mieli 24/7 bajki (kuzyn sie chwalil choc osobiscie nie widzialem) no i nawet w papierowym programie tv byla rozpiska na cala noc z bajkami co potwierdzalo ze gdzies leci dalej CN
  • Odpowiedz
@mleko23: ogladalem CN po angielsku za dzieciaka i na poczatku mnie denerwowalo ze przechodzil o 20:00 w TLC. Ale pozniej jak z nudow ogladalem TLC, odkrylem sporo ciekawych filmow, jak np "The Wizard of OZ" z 1939 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz