Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że się bardzo postarzało jakoś. Podobała mi się 7 lat temu. Teraz już się nie podoba. :D


@RitmoXL: ono się nie tyle postarzało co od początku było obleśne, tylko że wyłamywało się z kanonu i dlatego wywołało dużo emocji w swoim czasie, ale kurz opadł i ludzie dojrzeli, że to jakaś abominacja auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wydaje mi się że Honda chciała wykreować
@paczelok Mnie rozwala Type R 2017 - wygląda jak karykatura samochodu, którą ktoś celowo zaprojektował wy wyśmiać trendy stylistyczne w motoryzacji drogowej, ale okazało się, że jednak ludziom się podoba więc zaczęli sprzedawać XD
Nie mogę z niego - dla mnie wykłada jak mokry sen nastolatka.

WINCYJ PRZETŁOCZEŃ, ŁAMAŃ I SPOILERÓW!
Pobierz Tarec - @paczelok Mnie rozwala Type R 2017 - wygląda jak karykatura samochodu, którą ...
źródło: comment_1619049416tMzb8m1hYWVrj0dERhtDt3.jpg
@paczelok: Tico. Nienawidzę tego samochodu, chociaż nawet nigdy nim nie jeździłem. Kojarzy mi się jednak z czasami kiedy w Polsce takie auto było czymś normalnym, czyli z biedą. Poza tym wyglada jak gówno, a w czasie wypadku gniecie się jak pudełko zapałek, bo blachę to mam grubszą na dachu niż ta co jest użyta w tym pseudosamochodzie.
Pobierz MrSzakal - @paczelok: Tico. Nienawidzę tego samochodu, chociaż nawet nigdy nim nie je...
źródło: comment_1619049701PEJNSBUsCHuBQTnx2mGQkA.jpg