Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zmianą virgin mobile na orange flex. Obecnie mam pakiet za 25zł msc prepaid nielimitowane rozmowy i smsy i 15gb neta. powiedzcie mi czy warto?. Myślałem też nad heyah 01 ale tam podobno istny dramat. Słyszałem też że w flex są jeszcze jakieś kody na 6msc na 50% Jak ktoś może to niech powie też jaka jest szybkość neta w dla tych 2 ofert w katowicach i na terenie sądecczyzny. #virginmobile #orangeflex
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nimd4: powiem tak, teraz jest promocja nie na 6 miesięcy a na 3 (50%) , druga sprawa są częste promocję na GB dodatkowe (np.100GB na pół roku dla studentów - nie sprawdzają tego) , czasami promocję na pyszne.pl, jeśli chodzi o zasięg internetu to zależy od miejscowości, u mnie najlepszy z wszystkich sieci. Dodatkowo podpinasz kartę z banku do konta i samo pobiera Ci hajs za pakiet. Masz do wyboru 4
To są oczywistości więc to wszystko wiem. Jak chodzi o zasięg to właśnie, może któryś z mikrów coś powiem. Zastanawia mnie tylko jak z tą ofertą heyah 01 bo wszędzie trąbią, ż e do dupy obsługa itp. Z tego wszystkiego to zapomniałem nawet tag dodać #heyah #telekomunikacja