Wpis z mikrobloga

@Zaid: ale dlaczego ty 2 razy liczysz od miliona? jak juz kupiles milion na pancake'u i potem dobrze policzyles ( chociaz wiecej stracisz, realnie 13-17% nie 10) to zalozmy ze potem to przenosisz na bitmart to juz masz tylko 0,85 czy tam 0,9 jak zalozyles i wtedy od tego jeszcze raz odejmujesz procent to Ci zostaje ostatecznie mniej niz 0,8 miliona do przemnozenia x cene na bitmart
@KolecKuktasa: W przypadku giełdy bitmart tracę (umówmy się 10%) raz za przeniesienie na giełde, drugi raz za sprzedaż. W przypadku pancakeflip tracę tylko raz 10% bezpośrednio przy sprzedaży
@bezsensownie: @KolecKuktasa: Może inaczej, takie coś jak wysłałem przy załączniku z zaznaczeniem, że portfel jaki bym zrealizował na giełdzie to 70% portfela trust (bo 10% za przelew na giełdę, 10% za sprzedaż, i 10,25% wewnętrznej prowizji) a zysk zrealizowany na pancake'u to 90% portfela (tylko 10% fee za zamianę) przemnożone przez odpowiednie kursy. Z tego wynika, że o wiele lepiej przez BitMart tak?
Pobierz
źródło: comment_1618969519ia3dWupFbAkREF8TGiAUEw.jpg
@Zaid no ta to już jest w zasadzie prosta matma i jeżeli faktycznie takie kursy są to lepiej na giełdzie tam. Tylko czy nie boisz się na te giełdę wrzucać hajs jak to jakaś lipa jest xd żeby się nie zwinęli niedługo. Ja już tak na cryptopii popłynąłem i 60k PLN w doge polecialo