Wpis z mikrobloga

@Gluptaki: taa i doslownie wszedzie i codziennie trzeba trabic o polityce XDDDD #!$%@? wiadomosci na tvp3 sa 10x ciekawsze bo przynajmniej troche sie dowiem co sie w Polsce dzieje. Reszta to totalne gówno dzien w dzien wałkowana polityka,ja nie wiem czy nasz narod tak uwielbia brandzlowac sie do codziennych newsow politycznych #!$%@? czy o co chodzi? juz wole nawet ogladac informacje z lokalnej telewizji i gazety + regionalne tvp3, a nie
: taa i doslownie wszedzie i codziennie trzeba trabic o polityce XDDDD #!$%@? wiadomosci na tvp3 sa 10x ciekawsze bo przynajmniej troche sie dowiem co sie w Polsce dzieje. Reszta to totalne gówno dzien w dzien wałkowana polityka,ja nie wiem czy nasz narod tak uwielbia brandzlowac sie do codziennych newsow politycznych #!$%@? czy o co chodzi? juz wole nawet ogladac informacje z lokalnej telewizji i gazety + regionalne tvp3, a nie #!$%@?
@igrek97: Nie brakuje opinii, że za negatywnymi komentarzami stoi Donald Tusk i jego zazdrość, że dziadek z Wehrmachtu nigdy nie uzyskał takich osiągnięć w tej dziedzinie jak Polski rząd. Jak mówią publicyści jest to zwykły skowyt opozycji, która nie ma własnego programu egzekucji. Do sprawy odnieśli się również internauci, którzy biją nam brawo. Eksperci są zgodni, że jest to przełomowe działanie rządu.