Wpis z mikrobloga

@rafalix137 siema! Co do zwrotu, to Dietly tylko pośredniczy przy zawarciu umowy z cateringiem i to z nim ją podpisujesz (siema, Dietly tutaj :). Nie zmienia to faktu, że jak najbardziej można zrezygnować z każdego cateringu. Jedyne co to cateringi z reguły potrącają tam ok 1-2 dostawy, bo zatowarowali się już na gotowanie. Tak czy inaczej pisz na emaila cateringu z odstąpieniem od umowy, podaj powód i Elo. Mają 14 dni na
  • Odpowiedz
@zycietonowela: serwus Panie Dietly ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki za odpowiedź! nawet jeżeli np. zadeklaruje się, że za tydzien rezygnuję czy półtora to i tak będzie ta "kaucja" w postaci 1-2 dni dostawy?
Zastanawia mnie też punkt 7.1 z Waszego regulaminu (czy on jest aktualny?)
https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/terms-and-policies/Regulamin_platformy_Dietly.pdf
Bo według mojej intepretacji to wynika, że bez specjalnego powodu nie można anulować, stąd moje pytanie tutaj.
  • Odpowiedz
@rafalix137 a #!$%@? na moje i dam prawnikom do aktualizacji :) Obowiązuje Cię przede wszystkim umowa z cateringiem. Pisz do cateringu, podaj powód/zrób reklamację i poproś o zwrot :) Nie powinno być żadnego problemu, a jak będą to dawaj znaka!
  • Odpowiedz