Wpis z mikrobloga

Trzeba powiedzieć, że to jak kibice jak i same kluby zostały #!$%@? bez mydła w ciągu tak naprawdę dekady to jest mistrzostwo świata. Z jednej strony kluby poprzejmowane przez szejków, a z drugiej zadłużone w bankach. Oni nie mieli prawa piardnąć tylko stanęli przed faktem dokonamy. Słuchajcie robimy ligę mówię to ja szejk lub mówię to ja twój bank domagający się spłaty rat kredytu. Wszystko robione po cichutko kroczek po kroczku. Tutaj mecze o 12 bo inter przejmują chińczyki, tutaj zmiana logo juventusu bo stare dawało zbyt mało reakcji w mediach społecznościowych według badań, tutaj mecze ligi hiszpańskiej w innym kraju itd. Kto tam miał protestować przeciwko temu pomysłowi? Nowojorskie banki w man utd? Szejkowie w man city? Prezesi barcelony z miliardem długów na plecach? Chiński bogacz w interze? I proszę mi #!$%@? nie wyjeżdżać ale ale uefa to mafia. No jest mafią to prawda, ale czy trzeba z uśmiechem na ustach przyjmować rozgrywki robione przez jeszcze większy mafiozów? I jeszcze ta banda pożytecznych debili z takich krajów jak polska którzy cieszą ryja z powodu tej ligi. Mieliście małą szansę, ale jednak przystąpienia do tego grona, dopchać się do stolika. Teraz nasrali na was i już nawet nie tylko na was, ale na 99% klubów w europie. Wszystko w rękach 6 miast w europie. I co najlepsze to nie do was kibice sukcesu, oskarki spod tarnowa którzy są fanami barcelony czy innych realów (dziwne, że nigdy jakoś nie ma kibiców getafe tylko te reale was tak ciągną) jest to skierowane tylko do ping pongów z pekinu i pajetów z new delhi. Będziecie oglądać swoją super ligę w środy o godzinie 12 siedzą w kiblu podczas przerwy obiadowej w pracy albo na lekcji w schowany telefonie do piórnika.
#mecz #pilkanozna
  • 4
@KrzysztofSuchodolski: ale ty wiesz ze chinczykow i ogolnie Azjatów gowno obchodzi oglsdanie europejskiej pilki noznej? Czy mecz Stal Mielec- Zagłębie Lubin o 12:30 też jest robiony po to żeby azjaci go ogladneli? Czy po to żeby kibice mogli oglądnąć jak najwiecej meczy? Mecze superligi maja być w srodku tygodnia i na pewno nie będą robione w godzinach zlych dla Europejczyków
@KrzysztofSuchodolski: 1/10 bo odpisałem, ale zanim zaczniesz pisac swoje wysrywy to sprawdź jakie byly słupki oglądalności z Azji El Classico o 12 i może połączysz fakty, dlaczego wciąż grają wieczorami. Azjatyccy fani maja w #!$%@? europejska piłkę, oglądają kluby w których grają ich piłkarze (polecam po pandemii wybrac się na Tottenham Hotspur Stadium i zobaczysz te tysiace Koreańczyków którzy przylecieli obejrzeć Sona). Pieniądze które generują najlepsze kluby są dużo niższe niż