Wpis z mikrobloga

@MatiBicek: No to moze mamy inny poglad na to co jest "romantyczne". Ja tu widze dwa kluby ktore wydawaly ogromne pieniadze na pilkarzy tylko troche mniejsze niz ich rywale. Z czego jeden z nich zostal ograbiony z calego skladu po sezonie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mackbig: ale nikt nie mówi o mistrzostwie, Borussia na przestrzeni 15 lat zrobiła gigantyczny skok, 15 lat temu city w ogóle było jakimś randomem
czego ma dowodzić ta grafika? dziesiątki klubów dzięki uczestnictwu w LM zrobiło gigantyczny skok, między innymi Tottenham który chyba zapomniał jak się dorobił siana i blokuje innym możliwość zrobienia tego samego
@flumpy_bread: Kolejny raz podawane sa przyklady z czolowych lig ktore sa uprzywilejowane w aktualnym systemie. A gdzie historie o takich klubach ze wschodniej europy? Poza tym ja myslalem ze w rozgrywkach uczestniczy sie zeby je wygrac. No bo co to za sukces se pilkarz cska sofia zrobi sobie zdjecie z messim xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@mackbig: ale tu chyba nawet nie chodzi o to, że w poszczególnych ligach byli najlepsi i to oni byli faworytami, ale o to, że teraz to już kompletnie Ci najlepsi odjadą na zawsze tym średnim. Żaden Leicester Monaco, Atalanta czy choćby Sevilla. Najbogatsi odjadą jeszcze bardziej, a cotygodniowe hiciory Superligi przestaną tak ekscytować jak zbliżające się starcie Chelsea z Realem ( które chyba nie miało wcześniej miejsca ) . Podoba mi
@plasq: Jak dla mnie oba systemy sa slabe ale jak juz mamy gigantow ktorzy wszystkich wykupuja to niech chociaz beda emocje. Bo teraz to mamy golenie ogorkow po 7:0 i raz na 10 lat jakas druzyna sie cieszy sie zremisowala z realem.
@flumpy_bread: Bo podajesz kluby ktore juz wczesniej mialy milionowe budzety jako przyklady tego ze da sie pokonac gigantow. Oni sami sa gigantami tylko minimalnie gorszymi. Slabi w obydwu systemach nie maja zadnych szans chyba ze wykupi ich szejk.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mackbig: pewnie dlatego, że łatwiej dostać się z lig top 5 do ligi mistrzów niż z zadupia Europy, a członek założyciel SL Tottenham zbudował swoją pozycję gra przez kilka lat w LM a nie tym, że jego pozycja w światowym futbolu była jakaś wyjątkowa na przestrzeni lat

o city czy Chelsea nie będę nawet wspominać xd