Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, patrzcie jaka księżniczka, pierwsza gęby nie otworzy do faceta - bo nie! Ale pewnie przywilejów wywalczonych w XXI wieku dla kobiet to chce, ale ty faceciku podludziu masz się zachowywać w zględem kobiet jak w XIX wieku!


#rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #blacpill #przegryw
J.....y - O #!$%@?, patrzcie jaka księżniczka, pierwsza gęby nie otworzy do faceta - ...

źródło: comment_1618807427eJdDsVMf15zEKTdzfY1q4W.jpg

Pobierz
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestembogaty: te, królewicz zapomniałeś się pochwalić od czego się zaczęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma to jak zdanie wyrwane z kontekstu.
Dla ciekawskich podgląd poniżej.

tak, a tamtej p0lce chodziło o to, że nawet jak baba chce, to i tak facet ma się starać, a nie ona.


Koleś nie przypisuj mi swoich wysrywów. Powiedziałam ci wyraźnie pod tematem, którego cała dyskusja dotyczyła, że jak facet chce
celiberion - @Jestembogaty: te, królewicz zapomniałeś się pochwalić od czego się zacz...

źródło: comment_1618834849Hq6Ma2Pl22rzHimWqzFUZl.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZimnyLech90: @gnt_1: ymmm nope. Wyobraźcie sobie, że mój polski małżonek spełnia wszystkie moje potrzeby i nie muszę się dowartościowywać szukaniem kogoś innego ¯\_(ツ)_/¯
A ze op jest głupi i przyklaskiwanie mu na pałę to nic, czym należałoby się chwalić, pokazałam juz powyżej ( )