Wpis z mikrobloga

  • 116
@ciootka Raz tak miałem, że mi się w #!$%@? spieszyło, a już byłem na ostatniej prostej do domu. Skręciłem za babką z głównej ulicy w boczną i się zaczęło. Zaczęła przyspieszać, ja #!$%@? równo za nią. Zaczęła zerkać przez ramię i prawie zaczęła biec xD
Wtedy się skleiłem, że chyba się wystraszyła i uznałem że jedyną opcją jest ją wyprzedzić, co na kilkanaście sekund pewnie jej już całkowicie zmroziło krew w żyłach.
@Iudex: #!$%@?, przed chwilą właśnie napisałem komentarz, że ciekaw jestem reakcji kobiety, gdyby iść tak za nią, przyspieszać kroku, a podczaj jej sprintu wyprzedzić ją. Mów, jak zareagowała jak ją wyprzedziłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ciootka: dobry apel, przecież zaznaczyła, że jeśli dostrzegacie że dziewczyna się was boi, możecie się śmiać ale większość dziewczyn zna osobę którą zgwałcili/napadli albo same doświadczyły jakichś form niechcianych zaczepek. Dla faceta wieczorem to spokojny spacerek dla uspokojenia przed snem a dziewczyna w torebce wertuje dziesięć narzędzi samoobrony i siwych włosów jej przybywa( ͡° ͜ʖ ͡°)