Wpis z mikrobloga

mi rodzice nie pozwolili przed 18stka. ostro jechalismy w zeszlym rok i dupa


@wsciekly_szumrak: nic nie tracisz, cały klimat woodstocku wyparował już z dekadę temu, koledzy weterani twierdzą że nawet wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatnie edycje to był bardziej piknik rodzinny
  • Odpowiedz
  • 64
@wsciekly_szumrak: a teraz jest pewnie przykładną żoną jakiegoś beciaka?


@Jestembogaty może to pora żeby sobie uświadomić, że coś jest z Tobą nie tak? Chłop wspomniał o tym że jakaś laska się urwała z chaty i pojechała na Wood a Ty dorabiasz do tego jakąś historie o dzieciach... Póki co to tylko portal że śmiesznymi obrazkami więc jest to tylko dziwne, ale jeśli Ty tak na co dzień w realu to już
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wsciekly_szumrak: skonczylem lipcu 09 osiemnascie i pojechalem z legitka, bo jeszcze dowodu mi nie zrobili. Alez to bylo niezwykle przeżycie. Mialem 100zl a jeszcze wróciłem z 5dychami. Bilet w obie strony(razem 1300km)chyba gdzies jeszcze mam. Kosztował z 40zl chyba xD

@PanSeler: kolega widze ze stalowym pęcherzem jechał do Kostrzyna :)
  • Odpowiedz
@zt_im: pociag byl dwupiętrowy i tylko co drugie okno się otwieralo. Pamietam w nocy na górze się taka parowa zrobila ze nie bylo czym oddychać i to bydlo zaczelo szyby z kopa #!$%@?, a ja mowie bydlo a sam bylem toz samo bydło! Ale flashbacki mi włączyliście xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanSeler: ja na swój pierwszy woodstock pojechałem pociągiem i nigdy więcej Xd za drugim razem autem pojechałem i jebla mi uszczelka pod głowica ale to nic bo jeszcze dalem radę wrócić
  • Odpowiedz
@banjo: możliwe ze nawet widnieje u kogos na starej karcie pamieci suszac zęby z kartka "zbieram, zeby się #!$%@?ć" i moze nie jestem dumny ale #!$%@? ile bym zaplacil, zeby to zdjecie zobaczyc. A kasy nie potrzebowalem, tylko mlodziencza potrzeba atencji i przynależności zarządziła
  • Odpowiedz
@zt_im: kurcze, mogliśmy nawet jechać tym samym pociągiem pare lat później, bo byla sytuacja, że toalety byly chyba #!$%@? 2 albo 3 na 12 wagow po brzegi wypelnionych ludzmi i do tej pory pamietam i ból trzymania tak dlugo moczu i ulgę, jaka nastąpiła po xD
  • Odpowiedz