Wpis z mikrobloga

@banme_pls: @Eternal_X: @syluu: Ale nastąpiło tutaj masowe zesranie. Mem jest na granicy dobrego smaku i może mnie tak nie rozśmieszył, ale zgłaszanie i wyzywanie (w tym życzenie śmierci @Karp_Molotow: )OP-a za mema, którego nie zrobił jest jeszcze większym debilizmem. Jakoś nigdy takie komentarze nie pojawił sie pod memami z naśmiewającymi sie z ludobójstw XD
  • Odpowiedz
@syluu: Nie, nie ciężko jest przyjąć, że mem sie komuś nie podoba - tak właściwie to po prostu wyraziłeś swoją opinie w kulturalny sposób co jest jak najbardziej w porządku (tak właściwie nie musiałem cie oznaczać, bo większość komentarza i tak odnosiła sie do dwóch innych komentujących), ale czy namawianie do zgłaszania mema, bo komuś sie nie podoba lub życzenie komuś śmierci jest po prostu stwierdzeniem, że mem sie komuś nie
  • Odpowiedz
  • 1
@Tagnk

@syluu: ale czy namawianie do zgłaszania mema, bo komuś sie nie podoba lub życzenie komuś śmierci jest po prostu stwierdzeniem, że mem sie komuś nie podoba?


Może oznacz te osoby które to robiły, na pewno nie ja. ()
  • Odpowiedz
@syluu: Je też oznaczyłem po prostu nie przemyślałem tego, jak oznaczałem ciebie, no i poprawka bo to było życzenie komuś zachorowania na nowotwór.
  • Odpowiedz