Wpis z mikrobloga

Siema, jakiś właściciel 9pro pochwaliłby się baterią przy normalnym dziennym użytkowaniu? Jest straszny chaos na necie, jedni twierdzą że spokojnie trzyma cały dzień i w okolicach 5h SOT, co dla mnie jest wynikiem ok, a inni twierdzą że im drainuje z dupy bez powodu

+ real foto wersji czarnej czy zielonej byłoby idealne :D
#oneplus #oneplus9pro #oneplus9
  • 10
@co_za_roznica: no wlasnie sie zastanawiam międzyy blackiem a pine green, oba fajne, ale czarny taki standardowy typowo :D A przyzwyczaiłem sie juz do kolorowych oneplusów
@rdy: @co_za_roznica: uważajcie na zielony ekran, bo już jednego 9 Pro odesłałem i dzisiaj drugiego odebrałem. Jaki SOT nie powiem, bo tamtego miałem od czwartku do niedzieli, więc nie zdążyłem sprawdzić. Tragedii nie ma, ale czekam na update, bo jeszcze można to zdecydowanie poprawić, bo jest gorzej niż w 8 Pro znacznie.
@muto: a to problem oneplusów i samsungów od dawna juz, ale wymieniają chyba bez problemu z tego co kojarze. Ja w 7t nie miałem tego problemu, w 8pro chyba na początku z tym masakra byla
@co_za_roznica: odpalasz czarne tło na max jasności i patrzysz czy na krawędziach zielonego nie ma
@co_za_roznica: https://www.youtube.com/watch?v=9JEd3selVT0&ab_channel=Akash tu najlepszy poradnik. Musisz to sprawdzić w całkowitej ciemności, np. pod kocem. Ogólnie to tego nie widać zbytnio, ale w 8 Pro jak wieczorem korzystałem to często było widać. Dałem kilka razy na wymianę, ale wszystkie ekrany są zainfekowane.
@rdy: no wymieniają, ale na telefon też z zielonym ekranem, na szczęście drugi egzemplarz dostałem z tak delikatną zielenią, że praktycznie nie widać. W 8 Pro do końca była
@rdy: @rdy: osobiście nie narzekam, myśle że wszysko zależy od obciązania, sporo baterii zaoszczędzam trzymając wszystko w ramie a mając 12gb to nie problem, grając w takie san andreas bateria schodzi mi wolniej niż przy normalnym skakaniu po systemie i innych aplikacjach, czyli dokładnie na odwrót względem moich poprzednich telefonów. Co do drenażu przy używaniu aparatu się nie wypowiadam bo może ze 2 razy go odpaliłem. Z tego co widziałem