Wpis z mikrobloga

@o_n_a: według mnie to nie jest takie proste. Tzn tutaj się wiążą trzy (lub więcej) elementy i śmiesznie bo oba wskazują, że to patola heheheh.

Ale osobiście (jestem nonkonfomistką ale też perfekcjonistą) znam pisownie słów z uwagi na ich wymowę. I wydaje mi się że tak ma każdy naturalnie sam z siebie, bo ja byłem zawsze nonkonformistą i odkryłem jak byłem dzieckiem, że odpowiednia wymowa danych głosek zawiera informacje o zapisie,
  • Odpowiedz
@o_n_a: pluję na takie pasożyty, jak jestem pełnym liberałem, to w takich przypadkach sterylizacja powinna być obowiązkowa
  • Odpowiedz
  • 3
wszystkie grupy na Facebooku to rak instant, dawne fora były co najmniej 3 klasy wyżej merytorycznie


@janusz-lece Bo kiedyś z internetu korzystali praktycznie tylkk młodzi mężczyźni o jakimś poziomie intelektu lub zainteresowaniach.
  • Odpowiedz
Bo kiedyś z internetu korzystali praktycznie tylkk młodzi mężczyźni o jakimś poziomie intelektu lub zainteresowaniach.


@Halbr: kiedys, zeby napisac w internecie cos trzeba bylo sie wykazac czyms, zalozyc konto, potwierdzic emaila, zalogowac sie, ect. A teraz wszyscy tylko klikaja polacz z fb i pisza takie wysrywy jak na screenie O_o
  • Odpowiedz