Wpis z mikrobloga

Ludzie pytają się mnie czy łatwo jest dostać podziękowania od @m__b Odpowiadam, że łatwo, wystarczy brać udział w #barylkakrwi. Gdyby jeszcze naprawianie tagów było takie prościutkie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdjęcie podziękowań w komentarzu

Otrzymałem paczkę w ramach X wykopowej Baryłki Krwi, a w niej same cuda. Wrzucili nawet białe michałki, cobym zgrubł, a do tego karnet na siłownię, cobym schudł. Nice try @Xtreme_Fitness_Gyms ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziękuję całej baryłkowej ekipie za ciężką codzienną pracę na tagu i za przygotowanie ekstra paczek dla zwycięzców.

Wszystkich namawiam do wspierania #krwiodawstwo (tak @growl, ciebie też). Nie boli nic, a satysfakcja jest wielka, szczególnie z tego, że można komuś pomóc, a niejednokrotnie nawet uratować życie. W dodatku jak się trafi na fajne panie to śmieszki przy donacji gwarantowane, a jak na te z wiecznie złym humorem to jest okazja ulepszyć swoją asertywność. W każdym wypadku ćwiczy się swojego towarzyskiego skilla, a jak wiemy na wypoku niejednokrotnie to towar deficytowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) A więc szable, a właściwie igły, w dłoń!
Pobierz maradas - Ludzie pytają się mnie czy łatwo jest dostać podziękowania od @m_b Odpowiad...
źródło: comment_1618508314vsv8BGm8haN2HLK4yudtjC.jpg
  • 5