Wpis z mikrobloga

@KiPPiK Renault Koleos pierwszej generacji to podobno zły wybór. Zero onycku ( ͡° ʖ̯ ͡°) sąsiad to ma z 2010 roku, nie dopatrzyłem się rdzy. Silnik jest tam fajny bo 2.0dci 150km a to całkiem fajny motor. Ktoś mi jeszcze mówił że to koreańska konstrukcja.. Samsunga.
bo ma ochotę i #!$%@?

xD


@PanKracy582: #!$%@?ć suvy( ͡° ͜ʖ ͡°)

Volkswagena Tiguana 2.0 TSI,


@KiPPiK: sporo jeździłem takim specem, ale manual i 2013, zajebiste auto, dynamiczne, brakowało mu DSG, wtedy byłby miód. Bardzo dobry samochód.
@KiPPiK Pracuję w warsztacie gdzie naprawiamy skrzynie biegów i Captiva często do Nas przyjeżdża. Skrzynia jest słaba i awaryjna, dodatkowo jeździ do Nas zaprzyjaźniony mechanik z salonu Opla i zawsze śmieje się jak widzi to auto na podnośniku. Widocznie wad jest znacznie więcej, ale nigdy o tym specjalnie nie rozmawialiśmy. Tiguan w automacie też nie będzie bezawaryjny, ale myślę że z dwojga złego lepiej w tą stronę.
@PanKracy582: Dokładnie, wiele aut miałem - SUV'a nie i chciałym zmienić na SUV'a xD Moje pytanie bardziej było, czy jakieś polecacie ciekawe do tej kwoty żebym po kupnie po 15 tysiącach nie musial kopytować jak flinston, bo silnik wyleci
gdybyś chciał pitce i spytał gdzie jest dobra, a ktoś przekonywał cię do kebsa- ma to sens?


@PanKracy582: moja pitca nie zajmuje niepotrzebnie cennej przestrzeni życiowej w mieście, tylko co najwyżej może kibel #!$%@?ć( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KiPPiK: ciężko powiedzieć, mało jeżdżony i regularnie sprawdzany. Nie jestem właściwą osobą do takich pytań, ja biorę auto i nim jadę. Jeszcze w życiu mi się żadne nie zepsuło*.
Podobają mi się, są wygodne i duże, a ciągle coś potrzebuje przewieźć i w obecnej corsie nie ma miejsca na nic :D


@KiPPiK: Tylko te małe SUVy to w środku jak auto kompaktowe tylko więcej miejsca nad głową. Kumpel ma Tiguana to narzeka, że w bagażniku mniej miejsca niż w Passacie B5 sedan.
@KiPPiK Ciężko mi doradzić coś sensownego bo nie znam rynku co można byłoby w tym budżecie kupić. Jeśli jednak upatrzył byś sobie jakiś model i chciał zapytać o skrzynie biegów to wołaj. Z doświadczenia wiem że większość niemieckich aut w automacie i tak prędzej czy później trafi do mechanika na mniejszą lub większą usterkę ¯_(ツ)_/¯
@biskup2k: Ale jest Tiguan 2.0 TDI z 2008 z automatem 6 stopniowym, tylko ma przejechane 190k km. Ewentualnie jest też jakiś OPEL Antara z 2007 2.0 CDTI z automatem 5 stopniowym