Wpis z mikrobloga

Trzeci tydzień z rzędu ludzie rzadziej wyszykują "objawy covid" w google. Może być to wskazówką że liczba zachorowań spada. Statystyki googla można traktować jako uzupełnienie tych rządowych:)
https://trends.google.com/trends/explore?geo=PL&q=objawy%20covid
#koronawirus #polska #dobrewiadomosci
Pobierz ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - Trzeci tydzień z rzędu ludzie rzadziej wyszykują "o...
źródło: comment_16184801634BUTbkIbmatRnXEgk9vft8.jpg
  • 14
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Stary żyjemy z tym ponad rok, kazdy już wie jak to działa, zresztą nie trudno nie wiedzieć jak z każdej strony jesteśmy tym atakowani. Po drugie szukanie objawów w internecie to nie najlepszy pomysł jaka by to choroba nie była, bo zawsze dogrzebujesz się że masz raka ( ͡° ͜ʖ ͡°).. Także to wiele mówi o naszym społeczeństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: @Zona_faraona: To z innej beczki, co trzeba mieć w głowie żeby szukać w internecie takich rzeczy? To tak jakbym szukał informacji w która stronę mieszać łyżka herbatę xD.. Jestem chory to siedzę w domu, jak już się sam nie mogę wyleczyć to dzwonie do doktora, a nie szukam po necie i sobie wkrecsm akcje dziwne i tak nie wiedząc dalej nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szyryfyry1: Wszędzie debile, ja pamiętam w szkole średniej (jeszcze internet w powijakach w Polsce był).
Była laska co na nią MZ-ta, mówiliśmy, a czemu?
Bo myślała że jest w ciąży, i ktos jej powiedział, że jak wsiądzie na "emzetke" i pojeździ parę godzin po polu to jej płód wypadnie :)
Jest to w jakiś sposób możliwe, ale ona bardzo w to wierzyła i chciała to zrobić ;)
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Bardzo dobre spostrzeżenie. Jeżeli spojrzymy na to z porównaniem ostatniego miesiąca, to można zauważyć korelacje z lockdownem. Nagłe skoki po świętach? No kto by się spodziewał. Reasumując, prosta zasada "zostań w domu" przynosi tyle dobrego. Gdyby tylko nasz rząd odważył się na niemiecki hardlockdown to moglibyśmy uratować jeszcze więcej ludzi.