Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam wszystkich z #mikrokoksy ale też z całego wykopu. Czy jest wśród was ktoś kto przez większość czasu siedział w swej piwnicy, przeważnie to oglądał tv lub grał w gry, nie zważając na swoją wagę i przytył do poziomu półtuszy wieprzowej? 0 aktywności sportowej ani ruchu.
Bo ja akurat jestem, a raczej byłem jedną z tych osób. Zacząłem ćwiczyć, jeździć na rowerze, robić długie spacery. I pomimo że już schudłem kilkanaście kilo to niestety gdy spojrzę na siebie w lustrze z drugiej strony to jestem załamany. Posiadam pełno rozstępów na pośladkach, boczkach. Tak bardzo chcę wyjść z #przegryw a jedna coraz głębiej w nim siedze ponieważ nie czuję się zbyt atrakcyjny i wszystkiego mi się przez to odechciewa, nawet życia.
Więc pytanie do tych, którzy mieli jak ja: Co zrobić? Wiadomo, że rozstępy nie znikną, ale chociaż w jaki sposób ujędrnić skóre na pośladkach aby ten wygląd był bardziej atrakcyjniejszy

#uroda #sport

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6076e07f919c6e000abfe746
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Witam wszystkich z #mikrokoksy ale ...

źródło: comment_16184317987r4pcU3aIffrepoFcV68R7.jpg

Pobierz
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: Chudnij dalej i zaczynij uprawiać sport i jedz więcej białka. Najlepiej coś siłowego. Siłka/kalistenika. Skup się, żeby progresować siłowo. Wygląd się poprawi i rozstępy nie będą aż takim problemem. Tylko pamiętaj, że nie ulałeś się w 3 miesiące więc i nie będziesz piękny w 3 miesiące. To zmiana nawyków i życia, a nie 3 miesięczna dieta + rowerek 2 razy w tygodniu. Będzie dobrze. Ja ze spaślaka do skinny fata
DywanTv - @AnonimoweMirkoWyznania: Chudnij dalej i zaczynij uprawiać sport i jedz wię...

źródło: comment_1618433964EnbZwPCbMQNV5lt2aNtfvI.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: rozstępy nie znikną nawet się nie oszukuj. Najważniejsze to się nie przejmować i je zaakceptować. Mam je na całym brzuchu i w koło pasa. Nawet pod pachami i na klatce piersiowej. Trudno jest ich nie mieć jak się ważyło 142kg xD. Stosowałem oliwki z Rossmanna te najdroższe i szkoda kasy. Do tego jeszcze dochodzi wisząca skóra. Lepiej jest mieć takie pamiątki niż zadyszkę po wejściu na drugie piętro :)
@AnonimoweMirkoWyznania: Stary, patrzę na to zdjęcie na twoją oponkę i jestem pewien że masz za niski testosteron jak na swój wiek (bo na bank nie masz 40+) więc ty lepiej Sie weź za trening siłowy żeby mięsa #!$%@?ć i hormony podwyższyć a nie jakieś #!$%@? rowerki, ja też mam rozstępy tylko że na barkach i obok nad klatą Ale to dlatego że za szybko budowałem mięśnie.
@plantpower: Chłopie, szedłem na placyk do kalisteniki i robiłem wszystko do odciny, treningi trwały po 3h, potem w domu po 400 brzuszków XDD Potem jak kupiłem sobie drążek taki montowany w futrynie, to kupiłem worek 20 kg z piaskiem i pompki i podciąganie robiłem właśnie z nim. Oprócz tego bieganie od czasu do czasu. Czasem jakieś plany od kury workout. Dieta to też ciężko powiedzieć, nie liczyłem za bardzo kcal i
@DywanTv: zazdro ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja bez pilnowania makr tyje błyskawicznie w stylu skinny fat, a i trening do odcinki to ponad tydzień regeneracji ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie jestem laikiem treningu ( ͡º ͜ʖ͡º) na 2300 to już mnie fatem zalewa xD szczególnie na high carbie
@TantnisKrzyzowiaczek: Teraz te 2300 kcal to byłaby głódówka dla mnie, więc pewnie tak. Ale mi zrzucanie wagi zawsze bardzo trudno przychodziło. Aktualnie ważę ~110 kg, ale będę chciał zrzucić trochę wagi po zawodach, które są w czerwcu.
@TantnisKrzyzowiaczek: Wzrost 178 cm. Wiesz, te podziały endo/mezo/ekto to jest stary, nie do końca prawdziwy koncept. Na pierwszym zdjęciu pewnie wyglądam jak endo, potem jak jakiś endo/ekto, potem jak mezo. Wszystko rozchodzi się o NEAT i nawyki, te różnice między "metabolizmem" u ludzi to ze 200-300 kcal na dobę u wiekszości populacji.
https://examine.com/nutrition/does-metabolism-vary-between-two-people/

Prawda jest taka, że jak komuś trudno schudnąć, to po prostu mało się rusza w ciągu dnia. Nie
@DywanTv: Mnie się wydaje, że jednak genetyka swoje robi. Na studiach miałam współlokatora 185cm wzrostu i 59kg () normalnie Auschwitz. Kręgi odznaczały mu się w podwójnej odzieży, chudy jak nieszczęście. Dość sporo przy tym jadł i mało się ruszał. Anomalia biologiczna xD Miał figurę maratończyka - długie kończyny, krótki korpus. Miał mniej w nadgarstku i kostce niż ja (ja mam 166 cm) xD
@TantnisKrzyzowiaczek: Wiesz co, ja z doświadczenia już wiem, że ci co "dużo jedzą" to wcale dużo nie jedzą. Ile się nasłuchałem o tym jak ktoś chudy nie może przytyć, a "dużo je". Pytasz potem co np. je na śniadanie, a on "no 3 duże kanapki z szynką", kolejny posiłek o 17:00 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Oczywiście są ludzie drobniejsi, więksi itd, ale jakby policzyć kalorie, aktywność to