Wpis z mikrobloga

@emes83: teraz Ci nikt sensownie nie odpowie, bo krótkoterminiwo wszystko uzależnione jest od demo które będzie za godzine. Nie podaleś w jakim horyzoncie czasowym chcesz inwestować, jeśli długoterminowo to obejrzyj prezentację i sam wyciągniesz wnioski
@emes83: Czy warto się ładować w firmę która przez 18 lat nie przyniosła jeszcze ani razu zysku, ma kapitalizację na poziomie Forda (44 mld $) a jej największym osiągnieciem z ostatnich miesięcy jest kontrakt śmieszne na 89 mln $? Pompa przed demoday, potem spadek do 20+ i tak to się będzie kręciło do usranej śmierci.
@garbaty_menel: ja mam 600 akcji, mam już blisko ustawione SL, bo chcę wyjsć na + i zastanawiam się czy może coś mnie ominęło, niby demo day, ale jak wyjdzie jakiś IT guy i zacznie pokazywać kod, to raczej nie wróżę sukcesu. Produkt musi sie sprzedawać, powinien tam wyjsć taki pltrowy steve
@emes83: Oglądałem ostatni demoday i było to dość ciekawe, nawet dla kogoś kto nie siedzi w tej branży. Nie była to sucha prezentacja w PP, podejrzewam, że może urosnąć, ale dwa dni i będzie powrót do normalności.