Wpis z mikrobloga

@KonkeyDong: ACLeague.com.pl - liga i dla doświadczonych kierowców i dla początkujących. Wyścigi w czwartki i kilka serwerów dla kierowców o różnym poziomie. Niedługo rusza kolejny sezon na AC, na ACC jest w trakcie, jesteśmy po R2.
  • Odpowiedz
@RepublicOfSimracers jest wersja po polsku strony? Nie jest to może duży problem, ale regulaminu po angielsku mi się nie chce czytać xd czaję się na drift, mógłbyś proszę mi w skrócie opisać na czym to polega? W sensie, które dodatki zainstalować, bo zawody w drifcie to wiem, jak wyglądają. Jeździ się w parach, to umawiamy się na konkretną godzinę, czy bardziej: wszyscy o 18:00 i czekajcie na swoją kolej?
  • Odpowiedz
@Pendunate: Jak zalogujesz sie do panelu to mozesz zmieniac jezyk miedzy polskim a angielskim :)

A drift jest organizowany przez DCGP, jednakze uzywaja naszej platformy. Warto sledzic DCGP, jedna z najwiekszych grup drifterskich na swiecie (dlatego ich regulamin jest po angielsku).
1) Zapisujesz sie do rundy (wpisowe 5E)
2) Odbywaja sie kwalifikacje, masz dwa przejazdy i sedziowie oceniaja twoj przejazd
3) Jezeli zdobedziesz wystarczajaco duzo punktow idziesz na nastepny dzien na
  • Odpowiedz