Wpis z mikrobloga

Dzięki za odpowiedzi. A jakie miejsca w #gdansk polecilibyście do mieszkania dla rodziny z dziećmi prawie nastolatkami (niedługo dojazdy do szkoły średniej). Zabudowa niska i jednorodzinna.
Czy #osowa jest dobra do mieszkania? Jak z dojazdem z Osowy do Sopotu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Nie_znany: to co z jednej strony niby jest wadą, jest też mega zaletą. To osiedle jest świetnie skomunikowane we wszystkich kierunkach. Jedyny minus to mogą być te samoloty. Chociaż mi osobiście nie przeszkadzają.
  • Odpowiedz
@brown_quick_fox: z tymi samolotami to bez przesady, mieszkałem w okolicy i szczerzę wątpię żeby to była przyczyna niskich cen. Tym bardziej że ludzie kupują za gruby hajs mieszkania koło Szadółek i "nie czują" smrodu
  • Odpowiedz
Jak z dojazdem z Osowy do Sopotu?


@brown_quick_fox: średnio, ja jeździłem Uberem. Do Gdańska ujdzie ( Na Oliwę 169/171 ale tamta ulica się uwielbia zatykac rano, to chyba Spacerowa była, do miasta 210 ), ale tbh to zależy jakie masz potrzeby, mi jak miałem ochotę po prostu pojeździć rowerem po mieście to było idealnie ale jak np zalezy Ci mieć blisko do miasta to trochę gorzej już.
  • Odpowiedz
@brown_quick_fox: tez kiedyś przeglądałem i chyba jedyne co mi przychodzi na myśl, to fakt, ze te domy są dość stare, mają często małe działki, a przy tym przez powierzchnię domu wychodzi cena około miliona i więcej, nawet przy atrakcynej cenie za metr .. i po prostu jest to trudniej zbywalne.
a wiadomo, że kupno domu to dopiero początek wydatków.
  • Odpowiedz