Wpis z mikrobloga

Niech ktoś zawoła jakichś funkcjonariuszy pisowskich. Chciałbym dowiedzieć się jakie jest ich usprawiedliwienie na Piotrowicza. Mam wrażenie, że wszędzie gdzie ten temat się pojawia to zero komentarzy od pisowców. Za to nie mają problemu żeby nazywać 20latków komuchami. To jak to jest, dlaczego nie przeszkadza wam ten komuch, członek opresyjnego systemu PRL? #bekazpisu #4konserwy #neuropa
  • 36
@Nie_wiem_nic: Flash Gordon mi kiedyś tłumaczył, ze PiS chce oczyścić TK z komuchow, a komuch najlepiej ich wywęszy. Autentyk.

A tak naprawdę wytłumaczenie nie ma żadnego znaczenia, bo to jest rodzaj politycznego zdziczenia.

Takie osoby uważają politykę za jakiś spór plemienny, w którym nie jest ważne nic poza tym, żeby drugie plemię przegrywało. Nie jest ważne czy ja jako obywatel cos zyskuje. Wazny jest rezultat w tej plemiennej wojnie i przez
@Nie_wiem_nic: Ja znam pisowca w prawdziwym życiu(co jeszcze nonstop mówi o dzieciach komuchów) to zawsze się uśmiecha jak mówię o Piotrowiczu "a sobie jednego znaleźliście a poza tym to on przeszedł na jasną stronę". Przecież zatwardziali pisowcy to sekta, kaczor mógłby być I sekretarzem PZPR w komunie i nadal by mówili o tym, że walczą z komuną lel.
@Pawu1on:
1. Po wuj?
2. Nie jestem funkcjonariuszem pisowskim, więc pytanie opa nie do mnie.
3. Jak komuś nie przeszkadza Urban, Trzaskoski i finansowana przez niego Gontarczyk - prawdopodobnie z rękami ubabranymi krwią ks. Blachnickiego, jak komuś nie przeszkadzają ubeccy funkcjonariusze dobrze sobie żyjący na wysokich emeryturkach gdy ich ofiary przymierały głodem, jak komuś nie przeszkadzają mordercy polskich patriotów, to ten ktoś naprawdę niech sobie nie wyciera gęby Piotrowiczem. Bo to
@tabee: Czaskoski może i był za komuny małoletni i nie rozumiał, skąd mamusia kasę brała. Ale teraz jest już dużoletni. I co robi?
Wspiera finansowo jakieś szkolenia partyzantki ulicznej prowadzone przez starą komuszą oficer inwigilującą polskich patriotów i księży. Być może z krwią na rękach.
Ulica im. prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej mu przeszkadza. Ale ulicy im. zbrojnego ramienia NKWD w okupowanej Polsce będzie bronił jak niepodległości. I to jest OK.
Ale człowiek,