Wpis z mikrobloga

@Turysta10: Ciężko mi się określić. Gdybym konkretnie wiedział jaką pracę lubię, to już dawno bym w niej pracował. Dzięki za polecenia ale mimo wszystko jakoś mi nie pasują. Chyba mam to jak w tym powiedzeniu że 'you will know it when you see it' ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@NaAdanosa: operator ciężkich maszyn, od zautomatyzowanych wycinarek leśnych po kopary górnicze i sprzęt do robót ziemnych. Możesz iść na marynarza, albo dowolnego montera. Jak masz kasę na kursy i utrzymanie oraz czas na naukę to możesz wszystko - ale widząc że zaczynasz od gówno wpisu na wikopku to nie zrobisz nic i wylewasz bóle egzystencjalne na nas
@fiman: Nie, jestem wdzięczny za każde słowo naprawdę, trzeba coś zmienić w swoim życiu tylko trzeba to chwilę przemyśleć żeby nie spalić mostu za sobą i tak jak mówisz utrzymać się przy szkoleniu także nei jest to żaden bait ani żal :p Może trochę narzekanie ale zastanawiam się nad każdą propozycją :)

@xaro: Brzmi ciekawie ale mieszkam w mieście, w kamienicy więc niespecjalnie jestem w stanie to osiągnąć tutaj :p
@PeterFile: hmmm, ok możemy się tak umówić. Mam ambitny plan przynajmniej nauczyć się obcego języka w stopniu komunikatywnym i będzie to jeden z tych: niemiecki/grecki/szwedzki/hiszpański. Może nawet bym podłapał pracę z tym związaną, kto wie. Co do samych zawodów to będę szukał :)