Wpis z mikrobloga

@akeyo20: Może zapytaj się jej, czy rzeczywiście w imię jakiegoś głupiego wzrostu chce zaprzepaścić fajną znajomość. Jeśli odpowie, że tak to będzie to o niej wiele mówiło i wtedy raczej nie warto zaprzątać sobie kimś takim głowy. Natomiast jest też szansa, że po takim pytaniu się ogarnie i zrozumie, że to głupota skreślać kogoś przez tak nieistotną cechę.
@akeyo20 #!$%@? miras o nic jej nie pytaj, może jesteś niski ale się nie ponizaj.
Bądź ponad to - #!$%@? stary nie ta to inna. Niech szmula żałuje. Na pewno nie rób tego co napisała @aniol_nie_kobieta - jeśli dupa Cie odrzuca powinna Ci nawet powieka nie drgnąć! Jeśli będziesz to rozdrapywać i pytać się "czy na pewno hlip hlip" to postawisz się w roli beta frajera (a przypominam że do tej pory
@BurzaGrzybStrusJaja: Pozwól, że się odniosę, bo nie rozumiem dlaczego mój wpis podpiąłeś pod "czołganie się jako robak, poniżanie, etc.". Skoro mieli już jakąś relację między sobą (tak, poprzez rozmowę nawiązuje się właśnie relację) to wystarczy zadać pytanie, które przy okazji pozwoli ustalić z jakim typem człowieka mamy do czynienia. Nie powiedziałam nigdzie, że Op ma się przed dziewczyną płaszczyć, błagać, czy chlipać. Nie przesadzajcie proszę z nadinterpretacją, bo zauważyłam, że na
@aniol_nie_kobieta to nie jest nadinterpretacja. Porady różowych w sprawach randkowych to niestety niedźwiedzia przysługa.

Relacja poprzez pisanko? Błagam Cię. Jak jest atrakcyjna to ma 10 innych, którzy do niej piszą dokładnie w tym momencie. Jeśli była w stanie go skreślić tylko z powodu na wzrost to jest to znak, że jest dla niej NIKIM i żadne słowa tego nie zmienią, a na pewno nie:
"Czy chcesz ZAPRZEPAŚCIĆ fajna znajomość?" Tak to mogą
@BurzaGrzybStrusJaja: Niestety totalnie się z Tobą nie zgadzam. I uważam, że porady niebieskich są jeszcze gorsze od porad różowych. Wszyscy wszystko wiecie lepiej - kto, co lubi, jakie ma preferencje, oczekiwania, ilu rozmówców. Prawda jest taka, że każdy z nas jest inny (tak, każda różowa też). Owszem - jeśli skreśliła Opa tylko ze względu na wzrost to jest to mega słabe, ale wstrzymałabym się z przedstawioną przez Ciebie opinią, że jest
@aniol_nie_kobieta nie wiem czy wchodzić w polemikę bo w sumie szkoda mi czasu.
@akeyo20 I tak pewnie już zrobił co chciał. Pamiętaj że to nie będzie pierwsza i jedyna rzecz która jej nie będzie pasować. Co powiesz przy kolejnych? "Kochanie jesteśmy ze sobą tyle, naprawdę mi na Tobie zależy, porozmawiajmy o tym". Jak chcesz być traktowany tak do końca tego związku to proszę bardzo. Rany psychiczne będziesz leczyć u specjalisty albo w
@BurzaGrzybStrusJaja: @aniol_nie_kobieta:
Oboje macie po części rację. Zaproponowała przyjaźń. Wydaje mi się, że tinder nie do tego służy, bo każdy ma swoich przyjaciół. Tym bardziej, że w pewnym momencie oboje określiliśmy, po co tu jesteśmy i chodziło raczej o głębsze relacje. Rozmawiałem ze swoją ex, która jest jeszcze wyższa, a zawsze byliśmy dobrymi przyjaciółmi. Stwierdziła, że powinienem iść dalej i olać osobę o takim podejściu. Chyba tak zrobię, ale nie
@akeyo20 olej tą atencjuszke. Jedyne co się robi w takich chwilach kiedy laska proponuje przyjaźń to się jej odmawia i idzie dalej. Kobiety w większości przypadków to słabi kumple (o ile nie napisała "zostańmy przyjaciółmi" żebyś się odwalił).
Napisz po prostu, że nie chcesz zostać jej kolega, a nie jakieś ubolewania i pieprzenie o uczuciach. Nic Ci nie da to że ja uświadomisz, że jesteś rozczarowany.

@akeyo20: Dobrze, że podchodzisz do tematu bardziej rozsądnie niż @BurzaGrzybStrusJaja. Niedopowiedzenia nie są niczym fajnym dla żadnej ze stron, dlatego rzeczywiście - krótka informacja + pożegnanie będą najlepszym wyjściem z sytuacji. Poza tym świadczą też o kulturze człowieka i dojrzałym podejściu, a takie wartości zawsze warto w sobie mieć, nawet jeśli zachowanie drugiej strony nie było odpowiednie. Trzymaj się jakoś, bo ja sama miałam podobną sytuację (tylko wtedy to facet