Wpis z mikrobloga

Poza ofertami pracy nic ciekawego tam nie ma.


@Dru_Gru: no przeciez tylko po to jest ten serwis :), ja tam w zasadzie nic tam nie komentuje, a zaproszeń od rekruterow w ogole juz nie przyjmuje bo i tak mam dziennie 1-2 oferty pracy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@a__s: i tak i nie co do otaczania się ludźmi. Jeśli zalajkuje firmę, która mnie interesuje to siłą rzeczy tablica zaczyna się przekształcać w 'story of success' jej pracowników, kontraktorów, itd. Tym sposobem te kółka się tworzą niezależnie od użytkownika i jego preferencji. No i druga sprawa to ludzie chyba kochają lajkować takie #!$%@?, i te wszystkie inspirational stories, oczywiście jak ktoś zdobył jakikolwiek certyfikat to musi być zdjęcie, uśmiech i
@Nolej: kiedyś czytałem na jednej grupce na Linkedin, jak jeden typ opowiadał historyjkę, jak jechał pociągiem i coś tam na jednej stacji się #!$%@?ło w lokomotywie i nie dali rady ruszyć. Wtedy z wagonu wyszedł starszy mężczyzna coś tam zrobił i lokomotywa ruszyła. Jak się okazało, pasażerem był emerytowany maszynista xD a historia miała pokazać ogromną wartość pracowników 50+