Wpis z mikrobloga

Niebawem miną trzy lata od tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/31455797/kupilam-sobie-aparat-ktorego-mozliwosci-w-1-10-nie/ i muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że po trzech latach będę mogła napisać ponownie to samo, tylko o kolejnym sprzęcie. Tak mniej więcej tydzień mija, odkąd mam nowy aparat, i cieszę się jak dziecko, bo zdjęć małego pieska nigdy nie jest za wiele ʕʔ
Nigdy ( ͡ ͜ʖ ͡)
#psy #pokazpsa #pieseklenek #fotografia #chwalesie #mojezdjecie
matra - Niebawem miną trzy lata od tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/31455797/kup...

źródło: comment_1618150008ZNsQOeqGghPHBzNQm58Hcr.jpg

Pobierz
  • 18
@zamak: nie wiem co Tobą kierowało, bo to dwie skrajne użytkowości ogniskowych xD 16 to już trochę kosmos, ale 20mm chętnie przytulę jako następne szkło, bo nie mam nic szerszego od 50mm, choć jak podpinam 50mm do pełnej klatki to mam tyle przestrzeni, że głowa mała xD


@bez-znaczenia: tak. proszem dać mnie tu dziecko
@smitu: ja kompletnie nie miałam w planach zmiany puszki, 100% spontaniczna decyzja, ale tak bardzo
@matra: filmiki na YT, jestem początkujący, zajaralem się i kupiłem xD Tzn ogólnie spoko, świetny obiektyw, jedynie w pewnych sytuacjach się nie sprawdza bo ciężko podejść blisko. A ze mam matryce APSC to te 16mm to ekwiwalent 24mm na pełnej klatce, wiec not bad. No nic, trzeba dokupić coś z zakresu 50-80, potem jakieś tele i jestem spełniony :)
@smitu: sprzęt i Twoje umiejętności to jest połowa sukcesu. Drugą połową jest współpracujący pies, a to już rola przewodnika, żeby nauczyć go spokojnego pozowania. Mój pies np pozować nienawidzi, więc muszę stawać na głowie, żeby nie wyglądała jakby miała gówno pod nosem, czy tam jakby chciała mnie zabić. Na zdjęciu akurat jesteśmy w trakcie zabawy ulubioną zabawką, Lena jest wypoczęta, przed kolacją, więc nie jest przejedzona, a do tego jest bardzo
matra - @smitu: sprzęt i Twoje umiejętności to jest połowa sukcesu. Drugą połową jest...

źródło: comment_1618167047W1whSELSiqtwEzcmTNhQuS.jpg

Pobierz
@zamak: miałam sigmę 18-35 to szczerze powiem, że powyżej 18 rzadko schodziłam, też właśnie do psów, także na apsc taka ogniskowa to faktycznie fajna sprawa, daje dużo dynamiki w kadrze, a jeśli jest do tego szkło jasne, to już w ogóle plastyka cudowna <3 swoją drogą kapitalny obiektyw, ale kapryśny jak cholera
@cosmicfennec: wierzę, ja wiele lat marzyłam o FF, ta szóstka to mój czwarty aparat, także trochę musiałam się