Wpis z mikrobloga

Czy taka ładowarka naładuje szybciej iPhona XS? Posiadam takiego oto Green Cella 30W 3x USB, chyba jakiś poprzedni model (CHAR03) z dwoma wejściami smart charge (nic mi to nie mówi) i jednym wejściem qualcomm quick charge 3.0. Obecnie telefon ładuje oryginalną applowską 5W/1A wiec tragedia.
Wiem ze ten telefon obsługuje ultra szybkie ladowanie „power delivery” przez kabel USB-C ale mi aż tak się nie spieszy, chce wykorzystać co mam, na zwykłym usb, aby było szybciej niż tą małą oryginalną.
Czym się wogole różni quick charge od smart charge i czy w moim przypadku ma to jakieś znaczenie? Nie znam się na tych napięciach, amperach ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

#apple #iphone #greencell #ladowarka #quickcharge #elektronika
Pobierz
źródło: comment_1617923863a48aH7jEGRK9bh38sdxNE9.jpg
  • 5
@PancakeV: Ładowarka USB-C PD nie jest chyba potrzebna bo ja ostatnio taką ładowarkę kupiłem https://greencell.global/pl/glowna/3196-ladowarka-sieciowa-gc-chargesource3-3xusb-30w-z-szybkim-ladowaniem-ultra-charge-i-smart-charge.html i ona faktycznie szybko jak na stronie jest napisane ładuje iphone do tam ok 70% w pół godzinny, pomimo tego, że ładuję ją zwykłym kablem a nie USB C.

W dodatku także mam powerbanka xiaomi który też po zwykłym usb szybko ładuje