Wpis z mikrobloga

@HansLanda88: Oglądam odkąd dostałą raida cały czas, są yikes donejty, ale większość jest ok, zresztą wydaje mi się, że radzi sobie z tym dobrze zlewając te o ich swatce. Bartek coś wspominał, że rozmawiał z nią na ten temat, że niektórzy mogą ją baitować albo trollować donejtami. Wygląda jakby się dobrze bawiła. Czat też daje rade.
@uncovered: mam trochę bekę z dawida czerwa, wielki coach sprzedający poradniki jak grać w szachy, wielki FM, administrator chess.com, a tu przychodzi chłop z radomska pizga strimy i po 4 miesiącach zaczynając praktycznie od zera ma 30k+ widzów na live (wczoraj ~50k) i już wkręcił się do twitchowej śmietanki szachowej (botez, hikaru) a nawet bije na łeb tę śmietankę ilością widzów na streamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@peja_ricardo12: Próbowali ich na siłę swatać albo pisali jakieś przekleństwa a potem całkowicie inne tłumaczenie, żeby "hehe" pośmiać się, że mówi brzydkie słowa a mają całkiem inne znaczenie. Ale nie dała się i było takich donejtów dosyć mało.
@strike_lucky: Nie wiem, dlatego napisałem "coś mi się zdaje" ale nie sądzę, żeby dzięki pzs szachy zgromadziły nagle taką falę fanów, lub po prostu zainteresowania
@Adissas: pzs szachy wydaje mi się ogladali ludzie głównie zainteresowani szachami, Zbychu jak Zbychu taki spokojny szachista, a Bartek przez swoje zachowanie przyciąga według mnie nie tylko szachostów.

Po prostu na jego kanale się coś dzieje poza szachami xD