Wpis z mikrobloga

Właśnie leci odcinek #nasznowydom , który świetnie pokazuje jakim obciążeniem jest patologiczna rodzina. W skrócie opiszę historię rodziny:

-Pobrała się para patusów, utrzymująca się ze swojego małego gospodarstwa. Nazwijmy ich Janusz i Grażyna.
-Patusy spłodziły córkę, która tak słabo radziła sobie w szkole że stwierdzono u niej upośledzenie w stopniu lekkim i posłano do szkoły specjalnej. Nazwijmy ją Karyna.
-Spłodzili też syna Mateusza - jedynego normalnego w rodzinie.
-Mateusz uczył się dobrze i jak tylko dorósł, to wyjechał z tego #!$%@?łka studiować mechatronikę.
-Karyna znalazła sobie jakiegoś Sebę - który również jest upośledzony umysłowo.
-Zamiast wspomóc finansowo studia Mateusza albo naprawić rozsypujący się dom, Janusz przepijał cały hajs który wyciągał z gospodarki
-Ledwo wiążąc koniec z końcem, Janusz i Grażyna postanowili spłodzić sobie kolejnego gówniaka.
-Jednocześnie okazało się, że upośledzona Karyna również jest w ciąży z upośledzonym Sebą.
-Karyna i Seba nie mieli pojęcia jak zająć się swoim dzieckiem, więc Grażyna musiała ogarniać i swojego, i ich dzieciaka.
-W międzyczasie Janusz zachlał się na śmierć.
-21-letni Mateusz rzucił studia i wrócił harować na gospodarce, by utrzymać swoją rodzinę niepełnosprawnych patusów.
-Mimo jego starań na wszystko brakowało hajsu, nawet żeby naprawić zagrażające życiu instalacje.
-Tymczasem Karyna i Seba spłodzili sobie kolejnego gówniaka.

Podsumowując, całkiem normalny, dobry, pracowity i inteligentny chłopak starał się jak mógł, by wyrwać się z patologii. A finalnie zaharuje się na śmierć utrzymując patologiczną rodzinę, której nie ma serca zostawić. Rodzinę, która będzie stale się powiększać, odkąd upośledzeni Karyna i Seba odkryli że płodzenie kolejnych gówniaków to świetna zabawa.

#przegryw #patologia #przemyslenia
lewoprawo - Właśnie leci odcinek #nasznowydom , który świetnie pokazuje jakim obciąże...

źródło: comment_16179077774TRih4PH0cSrac9WQsWiOV.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • 15
@lewoprawo nie rozumiem takich osób. Jebnęłabym wszystkim i odcięła się od patusów aby nie ciągnęli mnie w dół, jakbym się dorobiła to ewentualnie sciagnelabym matkę do siebie jeśli by zaslugiwała. W ten sposób ich uczy, że ktoś zrobi za nich a oni dalej mogą namnażać minipatusów żerując na jego pracy.
  • Odpowiedz
nie rozumiem takich osób


@krave: Problem w tym, że to nie jest taka prosta sprawa. Jak pisze @TrzyGwiazdkiNaPagonie - dzieci z rodzin patologicznych przyjmują przeróżne role. Czasem jest to rola "buntownika": "w dupie to mam, jestem ogarnięty, żyję swoim życiem, a ich niech tam wszyscy diabli". Czasem jednak włącza się tryb "ratownika": "Jestem jedynym ogarniętym w tym domu, kto im wszystkim pomoże jeśli nie ja?" Jeśli dołożymy do tego klimat jakiejś
  • Odpowiedz
-Spłodzili też syna Mateusza - jedynego normalnego w rodzinie.

-21-letni Mateusz rzucił studia i wrócił harować na gospodarce, by utrzymać swoją rodzinę niepełnosprawnych patusów.


@lewoprawo: Jakby był jedynym normalnym w rodzinie to by się od patusów odciął XD
  • Odpowiedz
@lewoprawo: Wychowałam się na wsi. Co chwila słychać było historię o takich Mateuszach, którzy w przeciwieństwie do tego telewizyjnego wypięli się na swoją rodzinę. Zamiast życzyć mu spokojnego życia z dala od patologii wszystkie stare przekupy piały o tym jak bardzo wyrodnymi synami byli, że jak to tak nie wspomóc swojej biednej rodzinki która dla sportu rozcina sobie nawzajem łby butelkami po piwie i mnoży się szybciej niż pierwsze pary królików
  • Odpowiedz
No i my się #!$%@? wszyscy składamy na tą #!$%@?ą patole. Człowiek bije się z myślami czy zarabiając 5k to już można decydować się na dziecko i zakup mieszkania a co myślą te leniwe pasożyty w zagrzybiałej ruderze? Ruchajmy się ! Za uja bym im nie pomógł.
#!$%@? idiokracja
  • Odpowiedz
  • 4
@SP_Alfa_Kilo tak, wiem - łatwo mi mówić a chłopak wychowany w toksycznym domu postąpi inaczej.
Tutaj może pomóc tylko terapia, bo wątpię aby kogoś ogarniętego tak po prostu posłuchał. Zresztą mogę się tylko domyślać, że otoczenie pielęgnuje w nim mit bohatera bez którego rodzina umrze z głodu.
  • Odpowiedz
@lewoprawo: jak mnie cos takiego drazni. Nie ma pracy? To niech Seba jedzie za granice na magazyn albo zmywak i przesyla oszczedzone euraski, a Karyna do roboty gdziekolwiek, no, chyba, ze i na to jest za bardzo uposledzona

Chcesz adoptowac dziecko to cię prześwietla z góry na dol, zarobki, metraż mieszkania, opinia od pracodawcy, ślub, a taka patola robi jedne za drugim. Zaraz wg nowego pieprzenia rządu dostaliby 800
  • Odpowiedz
@lewoprawo: Ehh, na wsiach pełno takich historii, mądrzejsi uciekają i nie oglądają się za siebie. Jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twardą dupę, bo patusy wyssają cię, przeżują i wyplują resztki. Chłopak marnuje życie na własną odpowiedzialność.
  • Odpowiedz