Wpis z mikrobloga

Hej #bialystok Czy u kogoś w #pracbaza szukają do #praca w biurze na stanowisko konstruktora, projektanta, specjalisty CAD lub szeroko pojętego inżyniera ds. rozwoju, procesu itp? Preferowane branże: OZE, HVAC, konstrukcje stalowe, automotive (oczywiście nie zamykam się tylko w tym). Jakie mamy czasy wszyscy wiemy, dziesiątki wysłanych CV, zero odzewu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Coś o mnie na szybko: młody mgr inż. MiBM (spec. OZE i technika cieplna), doświadczenie do 2 lat, kilka wydanych artykułów w czasopismach branżowych (OZE), udziały w konferencjach naukowych (HVAC, OZE). Na cuda nie liczę, ale jakby co to priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
@4MagnuM4: Z pół roku temu poszukiwałem takiej osoby, wystarczał sam CAD i konstrukcje stalowe, a praca właśnie przy OZE, nikogo chętnego nie było przez ponad trzy miesiące i projekt upadł bez wsparcia specjalisty..
@majorski: akurat pół roku temu zacząłem pracę w jednej firmie, ale przez "prezesów" podziękowałem za współpracę po okresie próbnym. W międzyczasie nie przeglądałem ofert, stąd zapewne minęliśmy się :/ W razie jakby temat odżył daj znać!